کد خبر: ۹۷۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدجواد آذری جهرمی که به دعوت پیروز حناچی شهردار تهران در این سه شنبه بدون خودرو شرکت کرده بود، با حضور در جمع خبرنگاران در مورد تجربه خود از دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری در تهران با توجه به مناسب نبودن مسیرها کمی دشوار است، اما با همتی که شهردار تهران داشت و حضور استارت آپ های فعال در حوزه سلامت، در حال حاضر در برخی از مناطق تهران به ویژه منطقه 6 مسیرها برای حضور دوچرخه بهسازی شده اند. منطقه 8 نیز از گذشته از این حیث وضعیت مطلوبی داشت و در حال حاضر هم مسیر دوچرخه در این منطقه در حال گسترش است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون با حضور استارت آپ ها این فرصت فراهم شده تا افراد بدون توقف در ایستگاه های دوچرخه، امکان استفاده از این وسیله حمل و نقل را داشته باشند، گفت: قطعاً امروز ما متفاوت و بهتر از دیروز است چراکه امروز با دورچرخه تردد کردیم و با انرژی و نشاط بیشتر به امورات خود می رسیم.

آذری جهرمی همچنین از امیر حاتمی وزیر دفاع، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و پدرهمسر خود دعوت کرد تا به کمپین سه شنبه های بدون خودرو بپیوندند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.