کد خبر: ۹۷۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تخریب یک ساختمان مسکونی در خیابان نصرت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال‌ ملکی در باره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ٨ صبح امروز یک مورد حادثه تخریب ساختمان مسکونی به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به محل واقع در خیابان نصرت، کوچه شکاری، اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیده و مشاهده می‌کنند که این حادثه در یک ساختمان مسکونی سه طبقه و قدیمی رخ داده است گفت: در ضلع شمال شرقی این ساختمان یک قطعه زمین به وسعت حدود ٢٠٠ متر در حال ساخت و ساز بوده و حدود یک متر نیز خاکبرداری کرده بودند که به یکباره بخش شرقی این ساختمان سه طبقه دچار تخریب می شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اطلاعات اولیه بدست آمده گفت: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که افرادی زیر آوار هستند. همچنین یک خودرو ال ٩٠ که کنار این ساختمان متوقف بود دچار خسارت‌هایی شده بود.وی با بیان اینکه آتش نشانان در لحظات اولیه دو آقا و یک خانم را از زیر آوار خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند گفت: اطلاعات دیگری وجود داشت که فرد دیگری زیر آوار حاصل از تخریب محبوس است بنابراین نیرو ها جست و جو را آغاز کردند و پس از مدتی توانستند محل محبوس شدن این فرد را که یک خانم ٧٠ ساله بود را شناسایی کنند. آتش نشانان پس از مدتی جست و جو این خانم را از میان آوار بیرون آورده و با مصدومیت‌هایی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

به گفته وی این عملیات طی دقایق پیش به پایان رسیده و محل به عوامل انتظامی تحویل داده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.