کد خبر: ۹۷۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت: براساس پیش بینی ها سه هزار زائر پیاده در مسیرهای منتهی به شهر مقدس مشهد در حال حرکت هستند تا در سالروز میلاد امام رضا (ع) خود را به این شهر برسانند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین رضایی  افزود: این زائران در کاروان‌های مختلف از کشورهای همسایه و شهرهای مختلف ایران هستند که مانند سالهای گذشته در دهه کرامت قصد پیاده روی به سمت مشهد را کرده اند.

وی اضافه کرد: یکی از این کاروان‌ها، کاروان ۲۰۰ نفره مردان عراقی است که از یک ماه قبل حرکت خود را به سمت مشهد آغاز کرده و دیروز به سبزوار رسیده است.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت: کاروان "حرم تا حرم" از عنبر آباد کرمان به تعداد ۵۰ نفر مرد هم در مسیر مشهد هستند و قرار است هزار کیلومتر راه را از کرمان تا مشهد پیاده طی کنند و در سالروز میلاد امام مهربانی‌ها در این شهر حضور یابند.

رضایی افزود: کاروان‌های دیگری نیز از مسیرهای مختلف به سمت مشهد در حال حرکت هستند که در مجموع تعداد آنها سه هزار نفر پیش بینی می‌شود.
منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.