کد خبر: ۹۷۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
دبیر ستاد اجرایی هیئت مرکزی انتخابات شورایاری ها خبر داد
دبیر ستاد اجرایی هیئت مرکزی انتخابات شورایاری ها از ثبت نام 6 هزار و 256 داوطلب تا شب گذشته خبر داد و گفت: تاکنون هزار و 324 زن در انتخابات ثبت نام کرده اند که این تعداد بیش از 21 درصد از جمعیت شرکت کنندگان را تشکیل می دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید حمید طهایی در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان در پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها گفت: تا ساعت 20 شب گذشته، 6 هزار و 256 داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد هزار و 324 نفر زن بوده اند.
 
وی ادامه داد: این دوره نسبت به دوره پیش خانم ها حضور فعال تری دارند، البته ثبت نام همچنان ادامه دارد و امیدواریم شاهد آمارهای بهتری باشیم. همچنین با توجه به استقبال مردم در دو روز گذشته پیش بینی می شود، استقبال در روزهای آینده بیشتر شود.
 
دبیر ستاد اجرایی هیئت مرکزی انتخابات شورایاری ها با تاکید بر اینکه همکاران ما در سایت ثبت نام آماده پاسخگویی و رفع مشکل داوطلبان هستند، افزود: روز گذشته بیش از 200 نفر با سامانه ثبت نام تماس داشتند. البته حوزه فنی در قسمت دیگری پاسخگوی داوطلبان است که آمار تماس بیشتری دارد.
 
به گفته طهایی بیشترین تماس شهروندان در خصوص نحوه ثبت نام و مشکلات پیش آمده در این زمینه است. با توجه به اینکه سایت شهرداری هم زمان پاسخگوی متقاضیان طرح ترافیک و داوطلبان انتخابات شورایاری ها است، گاهی سرعت ثبت نام در سامانه با مشکل مواجه می شود.
 
امکان ثبت گواهی عدم سو پیشینه تا 20 تیر  
 
وی موضوع دریافت گواهی عدم سوء پیشینه را از دیگر مشکلات داوطلبان در فرایند ثبت نام عنوان کرد و گفت: داوطلبان باید این گواهی را از «پلیس+10» دریافت و در سامانه بارگذاری کنند که البته گاهی نمی توانند به موقع آن را دریافت کنند. به همین منظور در سایت امکانی ایجاد شده تا چنین پرونده هایی به عنوان پرونده نقص مدرک ثبت شده و برای این افراد تا 20 تیر فرصت بارگذاری گواهی عدم سوء پیشینه ایجاد شده است.  
 
شایان ذکر است؛ داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر، رفع مشکلات احتمالی و سوالات فنی و حقوقی می توانند با شماره تلفن 96021777 تماس بگیرند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.