کد خبر: ۹۷۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
سفیر جمهوری خلق چین در تهران و هیات همراه از ایستگاه مترو زمزم واقع در خط ۳ بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، چانگ هووآ امروز (چهارشنبه) از خط ۳ مترو تهران بازدید کردند و با استفاده از قطار، در طول این سفر زیرزمینی از نزدیک با چگونگی سرویس دهی شرکت بهره برداری مترو تهران به شهروندان آشنا شد.
 
در همان ابتدای بازدید تابلوهای هنری ایستگاه مورد توجه سفیر چین قرار گرفت و عکس‌های یادگاری گرفت.

سفر با مترو تهران خوب است
سفیر چین در تهران با اشاره به اینکه مترو تهران سرویس دهی خوبی دارد گفت: قطارها و ایستگاه‌های متروی تهران تمیز هستند و سفر با مترو خوب است.

وی افزود: کمتر از یک ماه است که کار خود را در تهران آغاز کرده‌ام اما از همکارانم خواستم تا از متروی تهران دیدن کنم امروز بعد از ورود به ایستگاه احساس کرده‌ام وارد متروی چین شده‌ام، ساختمان و گیت های ورود و خروج خیلی شبیه متروی چین است اما با وجود تابلوهای هنری نصب شده در ایستگاه‌ها توانسته‌اید فرهنگ و هنر ایرانی را به نمایش بگذارید.

چانگ هووآ از فرصتی که برای بازدید از مترو در اختیارش قرار گرفت بود، تشکر کرد و گفت: افتخار بزرگی بود و باز هم از مترو استفاده خواهم کرد.

سفیر چین در ایران و هیأت همراه حدفاصل ایستگاه زمزم تا ایستگاه آزادگان را با مترو طی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.