کد خبر: ۹۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
موسسه کاریابی بین المللی کارپیرا از شروع ثبت نام متقاضیان برای اعزام 550 نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شرکت کارپیرا که دارای مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، فهرست فرصت های شغلی خارج از کشور برای اعزام نیرو را منتشر کرد. در اطلاعیه این موسسه، خبر از جذب 550 نیروی کار در 42 رده شغلی در اروپا ، خاورمیانه و حوزه خلیج فارس داده شده است. متقاضیان واجد شرایط پس از ثبت نام و احراز صلاحیتشان توسط مشاورین متخصص شرکت ، در کشورهای آلمان ، اتریش ، لهستان ، قطر، عمان و عراق مشغول به کار می شوند.

شرکت کاریابی کارپیرا در زمینه شناسایی فرصت های شغلی خارج از کشور، ارتباط با کارفرمایان و صاحبان مشاغل، بررسی شایستگی های شغلی متقاضیان کار و در نهایت معرفی آنان برای اشتغال فعالیت می کند. در تمامی این مراحل، کسب رضایت حداکثری کارجویان و کارفرمایان در اولویت کاری این مجموعه قرار دارد.

الزامات ثبت نام متقاضیان کار:

ارسال رزومه استاندارد انگلیسی طبق فرمت کارپیرا (قابل دانلود از وب سایت رسمی کارپیرا)؛
ذکر کد شغلی در هر رزومه/درخواست الزامی است؛
ثبت نام متقاضیان به منزله پذیرش آنها برای اعزام نیست. پس از ثبت نام متقاضیان، فرآیند بررسی شرایط و احراز صلاحیت آنها صورت می گیرد.
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام ، به سایت   https://karpirajobs.com/fa/?p=1810 مراجعه کنند یا با شماره های 05138459273-05138436005 در ارتباط باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.