کد خبر: ۹۷۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
ناصر قفلی به عنوان رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در جلسه روز گذشته هیأت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، دکتر ناصر قفلی به عنوان رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور انتخاب شد. وی پیش از این نایب رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز بود و دوشادوش مرحوم محمدرضا حافظی در این عرصه فعالیت داشت.

در جلسه روز گذشته هیأت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، فخاری به عنوان نایب رئیس و کاظم قلم چی به عنوان خزانه دار هیأت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز انتخاب شدند.

ناصر قفلی بیش از ۲۵ سال است که قدم در راه مدرسه سازی گذاشته است. وی از سال ۷۰ با برادرش تصمیم گرفت تا مقداری از اموالشان را صرف کمک به همنوعان و انجام کار خیر کنند. به گفته خودش «در ابتدا تصمیم مان بر ساخت بیمارستان بود اما وقتی دیدیم دانش آموزان محله قاسم آباد با کمبود فضای آموزشی مواجه اند به گونه‌ای که ناچارند برای رفتن به مدرسه هرروز کیلومترها راه بروند یا ترک تحصیل کنند، تصمیم گرفتیم در آن محله مدرسه‌ای برای این بچه‌ها بسازیم. این گونه شد که اولین مدرسه را به نام پدر و مادرمان ساختیم.»

وی معتقد است «هیچ کاری برتر از مدرسه سازی نیست، مدرسه سازی عبادتی بزرگ و فرهنگی است که سال‌ها اجر آن باقی خواهد ماند. بزرگترین تأثیر این کار خیر سلامتی و آرامشم است. من در زندگی هدف داشتم که با ساخت مدرسه به آن رسیده ام و از زندگی ام راضی هستم.»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.