کد خبر: ۹۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 از مشارکت اجتماعی بانوان فعال و اثرگذار محلات در پنجمین دوره انتخابات شورایاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کاظم کمالی نسب با اعلام این خبر افزود: 60 نفر از بانوان شهروندی که در زمینه های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری و ... در محلات فعال و اثرگذار هستند، مشارکت خود را برای برگزاری هرچه بهتر این دوره از انتخابات شورایاری اعلام کردند.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 ابراز داشت: اصولاً در هر جامعه ای اگر هویت عمومی آن جامعه بسیار مستحکم و قوی باشد، زن و مرد آن با علاقه به کار و فعالیت در اجتماع می پردازند. به خصوص در میان زنان پایداری هویت عمومی به آنان فرصت لازم برای حضور در اجتماع و مشارکت در امور سیاسی و اجتماعی فراهم می آید و در نتیجه علاقه و گرایش زنان به فعالیتهای اجتماعی افزایش می یابد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اگرچه سابقه شکل گیری سکونتگاههای فقیرنشین در شهرهای بزرگ ایران به پیش از دوران پهلوی باز می گردد، ولی نخستین زاعه ها به مفهوم امروزی در سال های 1325-1320 در ویرانه های آجرپزی جنوب تهران پای گرفت.
چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

یک اقتصاددان گفت : کارآفرینی به ویژه فعالیت های استارت آپی هرچند در شرایط کنونی اقتصادی می تواند به عنوان یک شغل زود بازده قلمداد شود اما الزاماتی دارد ،که برای موفقیت باید آنها را بررسی کرد.