کد خبر: ۹۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 از مشارکت اجتماعی بانوان فعال و اثرگذار محلات در پنجمین دوره انتخابات شورایاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کاظم کمالی نسب با اعلام این خبر افزود: 60 نفر از بانوان شهروندی که در زمینه های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری و ... در محلات فعال و اثرگذار هستند، مشارکت خود را برای برگزاری هرچه بهتر این دوره از انتخابات شورایاری اعلام کردند.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 ابراز داشت: اصولاً در هر جامعه ای اگر هویت عمومی آن جامعه بسیار مستحکم و قوی باشد، زن و مرد آن با علاقه به کار و فعالیت در اجتماع می پردازند. به خصوص در میان زنان پایداری هویت عمومی به آنان فرصت لازم برای حضور در اجتماع و مشارکت در امور سیاسی و اجتماعی فراهم می آید و در نتیجه علاقه و گرایش زنان به فعالیتهای اجتماعی افزایش می یابد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .