کد خبر: ۹۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
همزمان با آغاز فصل تابستان صورت می گیرد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برگزاری جشنواره مختلف ورزشی در این منطقه خبر داد و گفت: با آغاز فصل تابستان فعالیت های منطقه در حوزه ورزش های همگانی در محلات 20 گانه توسعه می یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معصومه سادات عمارتی با بیان این خبر افزود: با توجه به توسعه زندگی شهری و کمبود فضای مناسب برای تفریح ورزشی و بازی های گروهی درشهرهای بزرگ  ، بسترسازی و زمینه سازی اجرای فعالیت های تفریحی ورزشی در محیط شهری از سوی مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت.
 
وی با اشاره به برگزاری جشنواره ها و مسابقات مختلف ورزشی در محلات منطقه همزمان با آغاز فصل تابستان گفت:جشنواره کودک و بومی و محلی در ناحیه 6،جشنواره بازی های رایانه ای، برپایی همایش دوچرخه سواری و پیاده روی، همایش تفریحی کودکان کار و دهها برنامه دیگر ورزشی در این  فصل برای شهروندان منطقه چهار برنامه ریزی شده است.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار اجرای طرح خیابان ورزش را یکی از مهمترین برنامه های هفتگی منطقه چهار برشمرد و گفت: خیابان ورزش یک حرکت جمعی با هدف توسعه ورزش همگانی و بومی محلی است که طی آن خانواده ها و شهروندان در کنار هم به "بازی، ورزش و فعالیت بدنی" می پردازند، این طرح در خیابان سراج تقاطع دلاوران، کوچه گلستان هفتم غربی از اردیبهشت ماه سال جاری در منطقه چهار کلید خورد.   
 
عمارتی در ادامه به فعالیتهای ایستگاه های فعالیت بدنی در منطقه چهار  اشاره کرد و افزود: منطقه چهار با داشتن روزانه 57 ایستگاه ورزش صبحگانی بانوان و 20 ایستگاه ورزش صبحگاهی آقایان بیشترین آمار را در بین مناطق 22گانه دارد.
 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت:امیدواریم بتوانیم علاوه بر ورزش همگانی در یک جامعه کارکردهای مطلوبی چون افزایش همدلی، تقویت همبستگی، مشارکت اجتماعی ، تحکیم روابط و پیوندهای اجتماعی کمک به فرایند جامعه‌پذیری را شاهد باشیم.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اگرچه سابقه شکل گیری سکونتگاههای فقیرنشین در شهرهای بزرگ ایران به پیش از دوران پهلوی باز می گردد، ولی نخستین زاعه ها به مفهوم امروزی در سال های 1325-1320 در ویرانه های آجرپزی جنوب تهران پای گرفت.
چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

یک اقتصاددان گفت : کارآفرینی به ویژه فعالیت های استارت آپی هرچند در شرایط کنونی اقتصادی می تواند به عنوان یک شغل زود بازده قلمداد شود اما الزاماتی دارد ،که برای موفقیت باید آنها را بررسی کرد.