کد خبر: ۹۷۱۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
حناچی خبر داد
شهردار تهران گفت: اگر در مسیر چارچوب‌های مصوب بودجه حرکت می‌کردیم امروز با بدهی بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان مواجه نبودیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران گفت: جهت‌گیری عمومی ما در شهرداری این است که به تأسی از مصوبات شورای شهر به سمت اصلاح سیستم‌ها برای ایجاد شفافیت حرکت کنیم.  

وی افزود: در این جهت‌گیری بیشترین استقبال را از نظارت اعضای شورای شهر خواهیم داشت و این انضباط لازمه مدیریتی شهری است. تلاش می کنیم با همسویی با شورا برای اجرای هرچه بهتر برنامه ابلاغی حرکت کنیم.
 
به گفته شهردار تهران، اگر‌چارچوب های مصوب بودجه ای درست رعایت می شد، امروز با بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی مواجه نبودیم.
 
حناچی گفت: ما موانع زیادی برای اجرای چارچوب ها داریم اما تلاش ما حرکت در چارچوب ها است. از همکارانم خواسته ام تا سازمان‌های زیرمجموعه خود را برای حرکت در چارچوب بودجه مصوب همراهی و آنها را ملزم کنند.
 
وی ادامه داد: دیروز هم ثبت‌نام انتخابات شورایاری ها را آغاز کردیم و با قدرت برای اجرای بهتر این انتخابات حرکت خواهیم کرد و از همه کسانی که می توانند برای شهر مفید باشند می خواهم تا به عرصه انتخابات بیایند.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اگرچه سابقه شکل گیری سکونتگاههای فقیرنشین در شهرهای بزرگ ایران به پیش از دوران پهلوی باز می گردد، ولی نخستین زاعه ها به مفهوم امروزی در سال های 1325-1320 در ویرانه های آجرپزی جنوب تهران پای گرفت.
چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

یک اقتصاددان گفت : کارآفرینی به ویژه فعالیت های استارت آپی هرچند در شرایط کنونی اقتصادی می تواند به عنوان یک شغل زود بازده قلمداد شود اما الزاماتی دارد ،که برای موفقیت باید آنها را بررسی کرد.