کد خبر: ۹۷۰۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
دادستان قم با بیان اینکه جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در خصوص پروژه منوریل برگزار شده است، گفت: همه پی‌گیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در پی ثبت سوژه مردمی در سامانه فارس من مبنی بر «محاکمه مسرفین بیت المال در پروژه منوریل قم» مهدی کاهه گفت: مونوریل قم یک طرح ملی است و شهرداری قم پیگیر اجرای است.

وی تصریح کرد: جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در این خصوص برگزار شده است.

دادستان قم تاکید کرد: همه پیگیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.

به گزارش فارس؛ منوریل یکی از مهمترین پروژه های شهری قم طی سال های اخیر است که سرنوشتی نامعلوم دچار شده است و در این خصوص تاکنون بارها نظرات متفاوتی از سوی مسؤولان شورای شهر و شهرداری مطرح شده است.

طبق آخرین نظرات مطرح شده قرار است که منوریل از پارکسوار شمالی تا میدان مطهری اجرا شود، هرچند پس از اتخاذ این تصمیم هنوز حرکت اجرایی در این خصوص مشاهده نمی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.