کد خبر: ۹۷۰۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
دادستان قم با بیان اینکه جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در خصوص پروژه منوریل برگزار شده است، گفت: همه پی‌گیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در پی ثبت سوژه مردمی در سامانه فارس من مبنی بر «محاکمه مسرفین بیت المال در پروژه منوریل قم» مهدی کاهه گفت: مونوریل قم یک طرح ملی است و شهرداری قم پیگیر اجرای است.

وی تصریح کرد: جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در این خصوص برگزار شده است.

دادستان قم تاکید کرد: همه پیگیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.

به گزارش فارس؛ منوریل یکی از مهمترین پروژه های شهری قم طی سال های اخیر است که سرنوشتی نامعلوم دچار شده است و در این خصوص تاکنون بارها نظرات متفاوتی از سوی مسؤولان شورای شهر و شهرداری مطرح شده است.

طبق آخرین نظرات مطرح شده قرار است که منوریل از پارکسوار شمالی تا میدان مطهری اجرا شود، هرچند پس از اتخاذ این تصمیم هنوز حرکت اجرایی در این خصوص مشاهده نمی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .