کد خبر: ۹۷۰۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
دادستان قم با بیان اینکه جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در خصوص پروژه منوریل برگزار شده است، گفت: همه پی‌گیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در پی ثبت سوژه مردمی در سامانه فارس من مبنی بر «محاکمه مسرفین بیت المال در پروژه منوریل قم» مهدی کاهه گفت: مونوریل قم یک طرح ملی است و شهرداری قم پیگیر اجرای است.

وی تصریح کرد: جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در این خصوص برگزار شده است.

دادستان قم تاکید کرد: همه پیگیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.

به گزارش فارس؛ منوریل یکی از مهمترین پروژه های شهری قم طی سال های اخیر است که سرنوشتی نامعلوم دچار شده است و در این خصوص تاکنون بارها نظرات متفاوتی از سوی مسؤولان شورای شهر و شهرداری مطرح شده است.

طبق آخرین نظرات مطرح شده قرار است که منوریل از پارکسوار شمالی تا میدان مطهری اجرا شود، هرچند پس از اتخاذ این تصمیم هنوز حرکت اجرایی در این خصوص مشاهده نمی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اگرچه سابقه شکل گیری سکونتگاههای فقیرنشین در شهرهای بزرگ ایران به پیش از دوران پهلوی باز می گردد، ولی نخستین زاعه ها به مفهوم امروزی در سال های 1325-1320 در ویرانه های آجرپزی جنوب تهران پای گرفت.
چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

یک اقتصاددان گفت : کارآفرینی به ویژه فعالیت های استارت آپی هرچند در شرایط کنونی اقتصادی می تواند به عنوان یک شغل زود بازده قلمداد شود اما الزاماتی دارد ،که برای موفقیت باید آنها را بررسی کرد.