کد خبر: ۹۷۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
با اتمام بازسازی پل «بابازید»؛
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: تا پایان هفته با بهره‌برداری از پل «بابازید» تردد در محور پلدختر -کرمانشاه برقرار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس شرفی در جریان بازدید از عملیات بازسازی پل تخریب شده از سیل «بابازید» در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بازسازی پل «بابازید» حدود یک ماه پیش با خاکریزی حدود هفت هزار متر مکعب آغاز شده اما به دلیل یکسری مشکلات اعتباری پیشرفت این پروژه یک مقدار کند شد.

وی افزود: در کنار این پروژه، عملیات بازسازی پل‌های دوآب، چم شهران زیودار، کلات زیودار و چم مهر را دولت به پایان رسانده و پل بابازید تنها پروژه‌ای بود که به پیمانکار واگذار شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: دولت از لحاظ نقدینگی با مشکل مواجه بود و نمی‌توانست به پیمانکار پرداخت داشته باشد اما به دلیل مشکلات و مطالبه مردم، دولت مجدد برای ادامه روند بازسازی پل بابازید وارد عمل شد.

شرفی افزود: هم اکنون بسیاری از دستگاه‌هایی که در عملیات بازسازی پل «بابازید» پای کار هستند مربوط به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هستند و در نهایت تا پایان هفته جاری این پروژه تکمیل و تردد در محور پلدختر- کرمانشاه برقرار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه بازسازی پل ارتباطی روستای چم مهر که در جریان وقوع سیل تخریب شده بود بر اساس بازدیدی که از این پل صورت گرفت، عملیات آن به پایان رسیده و مونتاژ و رنگ آمیزی پل انجام شده و تردد در آن آغاز شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان به وضعیت جاده پلدختر خرم آباد اشاره کرد و افزود: اداره کل راهداری استان برای آغاز عملیات بازسازی و روکش آسفالت جاده پلدختر- خرم آباد آمادگی کامل دارد و به محض ابلاغ اعتبار مرمت این جاده آغاز می‌شود.

شرفین گفت: سیل به طور کلی یک هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان به جاده‌های مواصلاتی استان خسارت وارد شده که از این مبلغ حدود ۴۰۰ میلیارد تومان مربوط به پلدختر است.
برچسب ها: شهرفردا ، لرستان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود