کد خبر: ۹۷۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجواد رجائیان با اشاره به اینکه پروژه تجمیعی بانک‌های اطلاعاتی مالی جزو مهم‌ترین و باارزش‌ترین منابع شهرداری به شمار می‌رود، گفت: این پروژه توانایی سازماندهی، پردازش و مدیریت اطلاعات را به شکل ساختاریافته و کنترل‌شده خواهد داشت. 
وی همچنین در خصوص مراحل پیشرفت پروژه گفت: در راستای انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی، کدینگ بخش‌های مختلف از جمله حساب‌های مالی و کدینگ اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان‌سازی ‌شده و به صورت متمرکز مدیریت می‌شود. همچنین محل‌های مذکور به سامانه مدیریت یکپارچه تولید کد متصل شده‌اند.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه در خصوص برخی از مهم‌ترین مزایای پروژه تجمیع بانک‌های اطلاعات مالی سازمان‌های شهرداری اظهارداشت: عدم امکان تولید کد تکراری برای اشخاص حقیقی و حقوقی، امکان تولید گزارش‌های سرجمع از مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران و مودیان شهرداری، سهولت در تهیه صورت‌های مالی تجمیعی، کنترل یکپارچه منابع مالی توسط مدیران، جلوگیری از تخلفات و اشتباهات در سیستم‌های مالی و مبارزه با پولشویی، از مهم‌ترین مزایای طرح مزبور می‌باشد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اولین حلبی آباد ایران کجا شکل گرفت!؟

اگرچه سابقه شکل گیری سکونتگاههای فقیرنشین در شهرهای بزرگ ایران به پیش از دوران پهلوی باز می گردد، ولی نخستین زاعه ها به مفهوم امروزی در سال های 1325-1320 در ویرانه های آجرپزی جنوب تهران پای گرفت.
چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟

یک اقتصاددان گفت : کارآفرینی به ویژه فعالیت های استارت آپی هرچند در شرایط کنونی اقتصادی می تواند به عنوان یک شغل زود بازده قلمداد شود اما الزاماتی دارد ،که برای موفقیت باید آنها را بررسی کرد.