کد خبر: ۹۷۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجواد رجائیان با اشاره به اینکه پروژه تجمیعی بانک‌های اطلاعاتی مالی جزو مهم‌ترین و باارزش‌ترین منابع شهرداری به شمار می‌رود، گفت: این پروژه توانایی سازماندهی، پردازش و مدیریت اطلاعات را به شکل ساختاریافته و کنترل‌شده خواهد داشت. 
وی همچنین در خصوص مراحل پیشرفت پروژه گفت: در راستای انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی، کدینگ بخش‌های مختلف از جمله حساب‌های مالی و کدینگ اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان‌سازی ‌شده و به صورت متمرکز مدیریت می‌شود. همچنین محل‌های مذکور به سامانه مدیریت یکپارچه تولید کد متصل شده‌اند.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه در خصوص برخی از مهم‌ترین مزایای پروژه تجمیع بانک‌های اطلاعات مالی سازمان‌های شهرداری اظهارداشت: عدم امکان تولید کد تکراری برای اشخاص حقیقی و حقوقی، امکان تولید گزارش‌های سرجمع از مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران و مودیان شهرداری، سهولت در تهیه صورت‌های مالی تجمیعی، کنترل یکپارچه منابع مالی توسط مدیران، جلوگیری از تخلفات و اشتباهات در سیستم‌های مالی و مبارزه با پولشویی، از مهم‌ترین مزایای طرح مزبور می‌باشد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .