کد خبر: ۹۷۰۶۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 با اشاره به بهبود فضای سبز معابر و بزرگراه های این منطقه از بازپیرایی فضای سبز خیابان ونک خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عباس فخارمنش با اعلام این خبرگفت: از آنجایی که شهرداری این منطقه همواره در ارتقاء و افزایش سرانه فضای سبز و جلب رضایتمندی شهروندان تلاش می کند در این خصوص عملیات بازپیرایی فضای سبز خیابان ونک به عنوان محور نمونه اجرا شده است.
 
وی با اشاره به اهمیت فضای سبز حاشیه بزرگراه‌ها و معابر در کاهش آ‌لودگی هوا و بهبود منظر شهری بیان کرد: با توجه به وجود مراکز تجاری و حجم بالای تردد عابرین در خیابان ونک قرار است نسبت به بازپیرایی محور یاد شده با تکمیل فضای سبز و نصب المان های مناسب از جمله: طاقدیس و ... اقدام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .