کد خبر: ۹۷۰۶۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 با اشاره به بهبود فضای سبز معابر و بزرگراه های این منطقه از بازپیرایی فضای سبز خیابان ونک خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عباس فخارمنش با اعلام این خبرگفت: از آنجایی که شهرداری این منطقه همواره در ارتقاء و افزایش سرانه فضای سبز و جلب رضایتمندی شهروندان تلاش می کند در این خصوص عملیات بازپیرایی فضای سبز خیابان ونک به عنوان محور نمونه اجرا شده است.
 
وی با اشاره به اهمیت فضای سبز حاشیه بزرگراه‌ها و معابر در کاهش آ‌لودگی هوا و بهبود منظر شهری بیان کرد: با توجه به وجود مراکز تجاری و حجم بالای تردد عابرین در خیابان ونک قرار است نسبت به بازپیرایی محور یاد شده با تکمیل فضای سبز و نصب المان های مناسب از جمله: طاقدیس و ... اقدام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار