کد خبر: ۹۷۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
شهردار منطقه شش با بیان اینکه 31 هزارمترمربع از دیوارهای منطقه با هنر هنرمندان به صورت انتزاعی و گرافیکی نقاشی شده اند، گفت: این نقاشی ها بر روی 137 دیوار منطقه نقشه بسته اند و در آینده دیوارهای دیگری نیز به این مجموعه اضافه می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدرضا دهداری پور توضیح داد: اجراي بازسازي و نقاشي ديواري با طرح هاي جديد در راستاي ارتقاء كيفيت منظر شهري و زيباسازي جداره ها و حاشيه هاي معابر سطح منطقه صورت می گیرد.
 
شهردار منطقه شش اضافه کرد: طی ماه گذشته 8 دیوار جدید به منظور افزایش نشاط و شادابی شهروندان نقاشی شد.
 
دهداری پور توضیح داد: ديوار دانشگاه محيط زيست تهران در خيابان انقلاب، ديوار بوستان هنر مندان در خیابان ایرانشهر، بلوار كشاورز نبش خیابان کبکانیان، بلوار كريم خان زند نرسيده به ميدان  حضرت ولي عصر (عج)، اتوبان مدرس نرسيده به بهشتي ، خيابان حضرت ولي عصر( عج) نبش ابن سينا و نبش خيابان ناهيد از جمله دیواره هایی است که به تازگی نقاشی شده است.
 
شهردار منطقه شش گفت: متراژ نقاشی دیواری های صورت گرفته بالغ بر 2 هزار متر مربع است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار