کد خبر: ۹۷۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
شهردار منطقه شش با بیان اینکه 31 هزارمترمربع از دیوارهای منطقه با هنر هنرمندان به صورت انتزاعی و گرافیکی نقاشی شده اند، گفت: این نقاشی ها بر روی 137 دیوار منطقه نقشه بسته اند و در آینده دیوارهای دیگری نیز به این مجموعه اضافه می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدرضا دهداری پور توضیح داد: اجراي بازسازي و نقاشي ديواري با طرح هاي جديد در راستاي ارتقاء كيفيت منظر شهري و زيباسازي جداره ها و حاشيه هاي معابر سطح منطقه صورت می گیرد.
 
شهردار منطقه شش اضافه کرد: طی ماه گذشته 8 دیوار جدید به منظور افزایش نشاط و شادابی شهروندان نقاشی شد.
 
دهداری پور توضیح داد: ديوار دانشگاه محيط زيست تهران در خيابان انقلاب، ديوار بوستان هنر مندان در خیابان ایرانشهر، بلوار كشاورز نبش خیابان کبکانیان، بلوار كريم خان زند نرسيده به ميدان  حضرت ولي عصر (عج)، اتوبان مدرس نرسيده به بهشتي ، خيابان حضرت ولي عصر( عج) نبش ابن سينا و نبش خيابان ناهيد از جمله دیواره هایی است که به تازگی نقاشی شده است.
 
شهردار منطقه شش گفت: متراژ نقاشی دیواری های صورت گرفته بالغ بر 2 هزار متر مربع است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .