کد خبر: ۹۷۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
با وجود افزایش قیمت سیب‌زمینی و هویج در سطح شهر، قیمت صیفی‌جات پر تقاضا از جمله سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی، خیار و هویج در میادین میوه و تره بار ۲۲ تا ۴۲ درصد و به طور میانگین ۳۲ درصد زیر قیمت خرده فروشی‌های سطح شهر عرضه می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیب زمینی انباری و نو در میادین میوه و تره بار به ترتیب 6200 تومان و 6800 تومان نرخگذاری شده در حالی که سیب زمینی انباری در سطح شهر 7 تا 8 هزار تومان و سیب زمینی نو 8 تا 9 هزار تومان عرضه می‌شود.

براساس این گزارش، هویج نیز در سطح شهر6 تا 7 هزار تومان به فروش می‌رسد در صورتی که قیمت آن در میادین میوه و تره بار 5200 تومان است ضمن اینکه قیمت خیار که در سطح شهر 4 تا 5 هزار تومان فروخته می‌شود، در میادین میوه و تره بار 2900 تومان است.
 
پیاز زرد و سفید در میادین میوه و تره بار به ترتیب 2650 تومان و 2950 تومان قیمت‌گذاری شده در حالی که پیاز زرد در سطح شهر 4000 تا 4500 تومان و پیاز سفید 4500 تا 5000 تومان است.
 
در حالیکه گوجه فرنگی بوته‌ای و گلخانه‌ای در سطح شهر به ترتیب 5500 تا 6500 تومان و 6500 تا 7500 تومان به فروش می‌رسد، قیمت آن در میادین میوه و تره بار به ترتیب 4300 تومان و 5500 تومان است.
 
در حال حاضر با پرداخت مبلغ 21 هزار تومhttp://shahrefarda.ir/admin/modules/send_news/send_news.phpان، خریداری 5 کیلوگرم محصول فرنگی پر مصرف شامل سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی، خیار و هویج در میادین میوه و تره بار برای شهروندان امکان‌پذیر است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار