کد خبر: ۹۷۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
رئیس پلیس آگاهی ایلام خبر داد
رئیس پلیس آگاهی ایلام از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار طلاجات به همراه همدستانش خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی مهری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وصول یک فقره پرونده سرقت منزل به پلیس آگاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و به کارگیری منابع، رد پای یکی از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار که تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی بود در این پرونده پیدا کردند ومشخص شد این سارق حرفه ای مقداری از طلاجات سرقتی را در یکی از شهرهای استان همجوار به فروش رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه خریدار طلاجات مسروقه توسط ماموران پلیس شناسایی شد، گفت: با هماهنگی مرجع قضائی و بازبینی دوربین های مداربسته مغازه خریدار طلاجات سرقتی، مشاهده شد این سارق به همراه همسر و مادر همسرش اقدام به فروش این طلاجات کرده و طلاجات فروخته شده به پلیس آگاهی استان عودت داد شد.

وی با اشاره به اینکه ۲ همدست متهم در یک عملیات موفق پلیسی دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم که جهت فرار از قانون به یکی از استان های مرکزی گریخته بود، با انجام ردزنی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه سارق پیدا و طی یک عملیات منسجم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به استان ایلام بازگردنده شد.

سرهنگ مهری در پایان با بیان اینکه متهم تحویل مراجع قضائی و روانه زندان شد، گفت: پلیس به مجرمین اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند و با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد کرد.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار