کد خبر: ۹۷۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
رئیس پلیس آگاهی ایلام خبر داد
رئیس پلیس آگاهی ایلام از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار طلاجات به همراه همدستانش خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی مهری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وصول یک فقره پرونده سرقت منزل به پلیس آگاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و به کارگیری منابع، رد پای یکی از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار که تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی بود در این پرونده پیدا کردند ومشخص شد این سارق حرفه ای مقداری از طلاجات سرقتی را در یکی از شهرهای استان همجوار به فروش رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه خریدار طلاجات مسروقه توسط ماموران پلیس شناسایی شد، گفت: با هماهنگی مرجع قضائی و بازبینی دوربین های مداربسته مغازه خریدار طلاجات سرقتی، مشاهده شد این سارق به همراه همسر و مادر همسرش اقدام به فروش این طلاجات کرده و طلاجات فروخته شده به پلیس آگاهی استان عودت داد شد.

وی با اشاره به اینکه ۲ همدست متهم در یک عملیات موفق پلیسی دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم که جهت فرار از قانون به یکی از استان های مرکزی گریخته بود، با انجام ردزنی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه سارق پیدا و طی یک عملیات منسجم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به استان ایلام بازگردنده شد.

سرهنگ مهری در پایان با بیان اینکه متهم تحویل مراجع قضائی و روانه زندان شد، گفت: پلیس به مجرمین اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند و با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد کرد.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .