کد خبر: ۹۶۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
رییس ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد
رییس ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از انجام عملیات امداد و نجات دو کارگر سقوط کرده از ارتفاع در خیابان بزرگمهر مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی در تشریح این حادثه با بیان این مطلب افزود: ظهر امروز در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی با توجه به حساسیت موضوع گروه امداد و نجات ایستگاه شماره ۴۳ را به محل حادثه در خیابان بزرگمهر جنوبی چهار اعزام کرد.
وی ادامه داد: نجاتگران آتش نشانی مشهد به محض حضور در محل حادثه مشاهده کردند، دو کارگر حدوداً ۳۰ ساله حین کار در یک پروژه ساختمانی به دلیل وقوع سانحه از ارتفاع ۶ متری سقوط کرده و متاسفانه از نواحی مختلف بدن دچار شکستگی و آسیب شده بودند. 
سبحانی خاطرنشان کرد: پرسنل گروه امداد و نجات آتش نشانی مشهد با استفاده از تجهیزات تخصصی ویژه ضمن فیکس کردن مصدومان، این افراد را با استفاده از بسکت نجات به سطح زمین منتقل و تحویل تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ حاضر در محل دادند.
گفتنی است؛ علت دقیق بروز این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .