کد خبر: ۹۶۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
رییس ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد
رییس ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از انجام عملیات امداد و نجات دو کارگر سقوط کرده از ارتفاع در خیابان بزرگمهر مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی در تشریح این حادثه با بیان این مطلب افزود: ظهر امروز در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی با توجه به حساسیت موضوع گروه امداد و نجات ایستگاه شماره ۴۳ را به محل حادثه در خیابان بزرگمهر جنوبی چهار اعزام کرد.
وی ادامه داد: نجاتگران آتش نشانی مشهد به محض حضور در محل حادثه مشاهده کردند، دو کارگر حدوداً ۳۰ ساله حین کار در یک پروژه ساختمانی به دلیل وقوع سانحه از ارتفاع ۶ متری سقوط کرده و متاسفانه از نواحی مختلف بدن دچار شکستگی و آسیب شده بودند. 
سبحانی خاطرنشان کرد: پرسنل گروه امداد و نجات آتش نشانی مشهد با استفاده از تجهیزات تخصصی ویژه ضمن فیکس کردن مصدومان، این افراد را با استفاده از بسکت نجات به سطح زمین منتقل و تحویل تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ حاضر در محل دادند.
گفتنی است؛ علت دقیق بروز این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار