کد خبر: ۹۶۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان:
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: شرایط برای وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک مهیاست و کاهش دید و کیفیت هوا در استان تا اواسط روز دوشنبه پیش بینی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر تشکیل کانون‌های گردو خاک در بخش‌های شمال شرقی استان اصفهان است.

وی افزود: بر این اساس طی ۲۴ ساعت آینده شرایط برای وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک محلی در مناطق شرق و شمال استان مهیاست.

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان تاکید کرد: با توجه به جهت وزش باد شمال شرقی و شرقی کاهش دید افقی و کیفیت هوا در مناطق شمال، شرق، مرکز برخی از مناطق جنوبی و غربی استان مهیاست.

بدین ترتیب طی روزهای یکشنبه تا اواسط روز دوشنبه، کاهش دید و کیفیت هوا در مناطق شمال، شرق و مرکز استان پیش بینی می‌شود و شدت این پدیده طی روز یکشنبه و با کاهش دید در اکثر مناطق استان خواهد بود.

دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان ۱ تا ۳ درجه افزایش خواهد داشت

وی با بیان اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان ۱ تا ۳ درجه افزایش خواهد داشت، ابراز داشت: روز شنبه در شهر اصفهان هوایی صاف، در بعدازظهر وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک محلی پیش بینی می‌شود.

علی عسگریان بیان داشت: روز یک‌شنبه هوای اصفهان صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک است و دوشنبه نیز به شکل صاف تا کمی ابری و غبار محلی، گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.