کد خبر: ۹۶۸۴۸
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: گزارشی از سقوط یک کودک ۶ ساله در زاینده رود داشتیم که ماموران به محل اعزام شدند اما خوشبختانه کودک توسط مردم حاضر در محل از آب نجات یافته بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگاران، در ارتباط با سقوط یک کودک ۶ ساله از پل جویی اصفهان اظهار داشت: پس از گزارش این حادثه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند اما خوشبختانه مردم حاضر در محل به موقع کودک مذکور را از آب نجات دادند.

وی اضافه کرد: برای انجام این مأموریت نیروهای ایستگاه‌های یک و پنج آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که البته اقدام خاصی مورد نیاز نبود.

مدیرعامل آتش نشانی اصفهان با توجه به گزارش یک مورد گازگرفتگی کارگران در چاهی در شهرک صنعتی سروش بادران ابراز داشت: مأموران ایستگاه پنج و ۱۵ آتش نشانی اصفهان پس از اعزام به محل، اقدام به خارج کردن این کارگران از چاه کردند.

مرگ دو کارگر بر اثر گازگرفتگی در چاه

وی گفت: متأسفانه در این حادثه دو کارگر در اثر گازگرفتگی جان باختند و تنهای یکی از آنها نجات یافت که مأموران آتش نشانی این فرد را پس از خارج کردن از چاه برای اقدامات درمانی به مأموران اورژانس اصفهان تحویل داده شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.