کد خبر: ۹۶۸۴۸
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: گزارشی از سقوط یک کودک ۶ ساله در زاینده رود داشتیم که ماموران به محل اعزام شدند اما خوشبختانه کودک توسط مردم حاضر در محل از آب نجات یافته بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگاران، در ارتباط با سقوط یک کودک ۶ ساله از پل جویی اصفهان اظهار داشت: پس از گزارش این حادثه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند اما خوشبختانه مردم حاضر در محل به موقع کودک مذکور را از آب نجات دادند.

وی اضافه کرد: برای انجام این مأموریت نیروهای ایستگاه‌های یک و پنج آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که البته اقدام خاصی مورد نیاز نبود.

مدیرعامل آتش نشانی اصفهان با توجه به گزارش یک مورد گازگرفتگی کارگران در چاهی در شهرک صنعتی سروش بادران ابراز داشت: مأموران ایستگاه پنج و ۱۵ آتش نشانی اصفهان پس از اعزام به محل، اقدام به خارج کردن این کارگران از چاه کردند.

مرگ دو کارگر بر اثر گازگرفتگی در چاه

وی گفت: متأسفانه در این حادثه دو کارگر در اثر گازگرفتگی جان باختند و تنهای یکی از آنها نجات یافت که مأموران آتش نشانی این فرد را پس از خارج کردن از چاه برای اقدامات درمانی به مأموران اورژانس اصفهان تحویل داده شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.