کد خبر: ۹۶۸۳۶
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد
سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف حدود ۱۲۰ کیلوگرم کابل برق فشار قوی و دستگیری یک متهم خبر داد.
سرهنگ محمد کالوسی در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۱ بامداد امروز مأموران گشت کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در بزرگراه شهید کاظمی به یک دستگاه خودرو وانت مشکوک شدند که باری را حمل می‌کرد.

وی افزود:در بررسی مشخص شد راننده حدوداً ۱۲۰ کیلوگرم کابل برق فشار قوی ۲۰ کیلووات به صورت ممتد دو سر کابل بریده شده را حمل می‌نمود که پس از انتقال به کلانتری و حضور کارشناسان اداره برق سرقتی بودن آن را تأیید کردند.

سرکلانتر دهم در خاتمه بیان داشت: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و پس از اقدام پلیس متهم اص لی که کابل‌ها را در مناطق یافت آ باد و خانی آباد به سرقت می‌برد شناسایی و دستگیر شد و هر دو متهم بازداشت شدند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار