کد خبر: ۹۶۸۳۰
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
رئیس سازمان جنگل ها خبر داد
رئیس سازمان جنگل ها و مراتع کشور از افزایش دو برابری طرح های آبخیزداری کشور در سال ۹۸ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل آقایی در بازدید و افتتاح طرح های آبخیزداری ایلام از افزایش دو برابری طرح های آبخیزداری در سال ۹۸ خبر داد و اظهار داشت: در بیش از ۱۰ هزار نقطه از کشور کارهای سازه ای برای آبخیزداری انجام شده است.

وی افزود: سال گذشته حدود شش هزار نقطه بود که طرح های آبخیزداری در آنها اجرایی شده است.

آقیی عنوان کرد: اعتبار پروژه های آبخیزداری کشور در سال جاری دو برابر شده است، در این بخش قرار بر این شده که در شش ماهه اول منجر به هفته دولت کارهای سازه ای و مکانیکی را به مرحله پایانی برسانیم.

آقایی به برنامه ریزی برای حفاظت و صیانت از جنگل ها اشاره کرد و گفت: امسال تهمیداتی خوبی در این زمینه از جمله قرار گذاشتن امکانات در اختیار استان ها اندیشیده شده است.

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: ۹۵ درصد علت آتش سوزی ها در جنگل ها عامل انسانی است، امکانات اطفاء حریق انفرادی وخودرو کمک دار به همه استانها اختصاص یافته است.

با حضور رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری نخستین طرح آبخیزداری کشور در ایلام با ۵۰۰ متر مکعب حجم ذخیره سازی آب به بهره برداری رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .