کد خبر: ۹۶۸۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رئیس جهاد کشاورزی ایلام خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام از ورود ملخ های صحرایی به استان ایلام از طریق عراق خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمد تراب میری در گفتگو با خبرنگاران از ورود ملخ صحرایی به استان خبر داد و گفت: بر اساس گزارش اکیپ‌های پایش و ردیابی ملخ سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام در شهرستان دهلران از تاریخ ۲۷ خرداد ۹۸ بر اساس بازدید انجام شده توسط کارشناسان متخصص این سازمان، ورود ملخ صحرایی (دریایی) در حاشیه نوار مرزی شهرستان دهلران از طریق کشور عراق تایید شد.

میری افزود: با تشکیل ستاد بحران استان، مقدمات عملیات مبارزه سریع زمینی و هوایی در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان و دستگاه‌های مرتبط قرار گرفت.

میری اضافه کرد: با توجه به توان پروازی ملخ صحرایی، لزوم پایش و ردیابی ملخ، در دستور کار کارشناسان کلیه شهرستانهای نوار مرزی قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار