کد خبر: ۹۶۸۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رئیس جهاد کشاورزی ایلام خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام از ورود ملخ های صحرایی به استان ایلام از طریق عراق خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمد تراب میری در گفتگو با خبرنگاران از ورود ملخ صحرایی به استان خبر داد و گفت: بر اساس گزارش اکیپ‌های پایش و ردیابی ملخ سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام در شهرستان دهلران از تاریخ ۲۷ خرداد ۹۸ بر اساس بازدید انجام شده توسط کارشناسان متخصص این سازمان، ورود ملخ صحرایی (دریایی) در حاشیه نوار مرزی شهرستان دهلران از طریق کشور عراق تایید شد.

میری افزود: با تشکیل ستاد بحران استان، مقدمات عملیات مبارزه سریع زمینی و هوایی در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان و دستگاه‌های مرتبط قرار گرفت.

میری اضافه کرد: با توجه به توان پروازی ملخ صحرایی، لزوم پایش و ردیابی ملخ، در دستور کار کارشناسان کلیه شهرستانهای نوار مرزی قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .