کد خبر: ۹۶۸۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
ئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند خبر داد
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بیرجند گفت: طی سال گذشته قریب به ۴۲۶ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری بیرجند پرداخت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حسین شریفی مقدم در دومین کمیته اشتغال شهرستان بیرجند بیان کرد: طی سال گذشته پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار در قالب اعتبارات مشاغل خانگی به بیرجند ابلاغ شد.

وی اظهار کرد: از این میزان به ۴۲ میلیارد ریال به ۵۴۳ طرح پرداخت شده که برای ۶۴۳ نفر اشتغال ایجاد شده است.

شریفی مقدم با اشاره به اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه ۹۷ کمیته امداد بیرجند بیان کرد: از این محل ۶۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به ۳۴۳ طرح کمیته امداد پرداخت شده است.

وی با اشاره به اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه ۹۷ بهزیستی بیرجند اظهار کرد: همچنین از این محل ۹۳ میلیارد ریال به ۵۳ طرح تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند بیان کرد: طی سال گذشته به ۲۴۶ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری بیرجند تسهیلات پرداخت شده است.

وی میزان تسهیلات پرداختی به طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری را ۴۲۶ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این طرح ها برای ۹۵۱ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

شریفی مقدم با بیان اینکه ۱۳۲ مورد بازدید از طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری بیرجند بازدید شده است، گفت: شهرستان بیرجند کمترین انحراف در طرح ها و بیشترین بازدید ها را داشته است.

وی از برگزاری جشنواره تعاونی های برتر خبر داد و اظهار کرد: تعاون گران می توانند تا ۱۰ تیرماه از طریق سامانه تعاونی های برتر برای شرکت در جشنواره ثبت نام کنند.

شریفی مقدم همچنین از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر خبر داد و اظهار کرد: کارآفرینان می توانند تا ۳۱ تیرماه تیرماه از طریق سامانه کارآفرینان برتر برای شرکت در جشنواره ثبت نام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.