کد خبر: ۹۶۸۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
فرماندار مهران خبر داد
فرماندار مهران از افزایش خدمات در پایانه مرزی مهران برای آسایش زائران اربعین ۹۸ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسد قاسمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: کمتر از چهار ماه تا اربعین حسینی و رقم زدن حماسه‌ای دیگر مانده است، همه در تلاش هستند تا امکانات را برای حضور زائران در مرز مهران فراهم کنند.

وی افزود: اربعین امسال با توجه به حذف ویزا نسبت به سال گذشته شلوغ تر خواهد بود، این امر مؤسسات خیریه زیادی را هم برای خدمات رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) به مهران کشانده است.

قاسمی عنوان کرد: با توجه به حذف هزینه ویزا قطعاً جمعیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برای اربعین به مرز مهران مراجعه می‌کنند.

فرماندار مهران تصریح کرد: برای آسایش زائران در مرز بین المللی مهران ایجاد ۸۰۰ سرویس بهداشتی در چهار نقطه پایانه برکت، پایانه مرز، ترمینال اربعین و همچنین داخل خاک عراق احداث می‌شود.

وی عنوان کرد: یکی از مهمترین اقدامات انجام گرفته ایجاد سایبان با توجه به گرمی هوا برای آسایش زائران اربعین در پایانه مرزی مهران است.

وی ادامه داد: این روزها هر چه به اربعین نزدیک تر می‌شویم تلاش‌ها برای خدمات رسانی و آماده کردن فضای مناسب برای تردد میلیونی زائرین از طریق مرز مهران به عتبات عالیات بیشتر و بیشتر می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود