کد خبر: ۹۶۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از تعمیر،نگهداری و بهسازی معابر شمال شرق تهران خبرداد و گفت: همزمان با فرارسیدن فصل تابستان معابر منطقه چهار بهسازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مکاییل علی پور" با بیان این خبر افزود: به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش مقاومت لایه های زیرین معابر در برابر گرما و نیز بهبود منظر شهری، معابر نواحی 9 گانه بهسازی و مناسب سازی می شود.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار افزود: در حال حاضر لکه گیری و مرمت جداول و کفپوش پیاده رو خیابان تیرانداز حد فاصل فلکه سوم به سمت جنوب اجرایی شده است.
 
علی پور افزایش سطح کیفی آسفالت معابر را یکی از اهداف مهم شهرداری دانست و تصریح کرد :در این راستا عملیات تراش و روکش آسفالت در خیابان امین به مساحت 6 هزار مترمربع و خیابان توحید به مساحت 15هزار متر مربع اجرایی شده است.
 
وی بهسازی معابر بوستانها را از جمله اقدامات این منطقه در طرح تابستانه عنوان کرد و گفت: به منظور رفاه حال شهروندان، بهسازی پیاده روهای بوستانها در دستورکار قرار گرفت.  
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران در پایان افزود: تمامی مسیرها و معابر منطقه چهار که نیاز به مرمت آسفالت دارند شناسایی شده است و با توجه به اولویت بندی ها و اعتبارات موجود نسبت به ترمیم آنها اقدام می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .