کد خبر: ۹۶۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از تعمیر،نگهداری و بهسازی معابر شمال شرق تهران خبرداد و گفت: همزمان با فرارسیدن فصل تابستان معابر منطقه چهار بهسازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مکاییل علی پور" با بیان این خبر افزود: به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش مقاومت لایه های زیرین معابر در برابر گرما و نیز بهبود منظر شهری، معابر نواحی 9 گانه بهسازی و مناسب سازی می شود.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار افزود: در حال حاضر لکه گیری و مرمت جداول و کفپوش پیاده رو خیابان تیرانداز حد فاصل فلکه سوم به سمت جنوب اجرایی شده است.
 
علی پور افزایش سطح کیفی آسفالت معابر را یکی از اهداف مهم شهرداری دانست و تصریح کرد :در این راستا عملیات تراش و روکش آسفالت در خیابان امین به مساحت 6 هزار مترمربع و خیابان توحید به مساحت 15هزار متر مربع اجرایی شده است.
 
وی بهسازی معابر بوستانها را از جمله اقدامات این منطقه در طرح تابستانه عنوان کرد و گفت: به منظور رفاه حال شهروندان، بهسازی پیاده روهای بوستانها در دستورکار قرار گرفت.  
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران در پایان افزود: تمامی مسیرها و معابر منطقه چهار که نیاز به مرمت آسفالت دارند شناسایی شده است و با توجه به اولویت بندی ها و اعتبارات موجود نسبت به ترمیم آنها اقدام می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار