کد خبر: ۹۶۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
با حضور وزیر بهداشت و معاون علمی رئیس جمهور از ۷ محصول جدید دانش بنیان در حوزه سلامت رونمایی شد‌.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح امروز با حضور وزیر بهداشت و معاون علمی رئیس جمهور از ۷ محصول جدید دانش بنیان در حوزه سلامت رونمایی شد‌.
 
سعید نمکی، وزیر بهداشت امروز در حاشیه همایش مدیران مراکز رشد دانشگاه‌های پزشکی سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز خوشحالم که از ۷محصول دانش بنیان جدید رونمایی می‌کنیم.
 
وی ادامه داد: همچنین خوشحالم که دیروز در مجموعه شرکت دارویی برکت نیز از برخی داروها رونمایی انجام دادیم و من به عنوان وزیر بهداشت امسال ۵ بار است افتخار رونمایی از فرآورده هایی را دارم که توسط جوانان به سرانجام رسیده است.
 
وزیر بهداشت: خوشبختانه در شرایط سخت تحریم دانشمندان ما به پیشرفت فکر می‌کنند.
 
نمکی با اشاره به رونمایی از محصولات دانش بنیان جدید، افزود: این محصولات تمام مراحل را طی کرده‌اند و مجوزها را گرفته‌اند و تعدادی از آنها نیز در مرحله تولید انبوه قرار دارند.
 
سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور نیز اظهار داشت: سال گذشته بیشترین اعتبارات ما در توسعه فناوری‌ها به ویژه داروهای بیوتکنولوژی و شیمایی بود.
 
وی ادامه داد: امیدوارم چیزهایی که وارد زندگی مردم می شود زندگی بهتری برای آنها داشته باشند.
 
ستاری اضافه کرد: تحریم‌ها باعث شده شرکت های دانش بنیان به سمت تولید دارو و مواد اولیه دارویی بروند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .