کد خبر: ۹۶۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از سقوط یک خودروی پژو پارس به دره 80 متری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ "رمضان الهوردیان" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در جاده فرعی روستای "شیخدرآباد"، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.
 
وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه پژو پارس به درّه 80 متری سقوط کرده و متأسفانه در اثر این حادثه راننده و یکی از سرنشینان جان خود را از دست دادند و سرنشین دیگر نیز به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی انتقال یافت.
 
بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه "میانه – زنجان" عدم توانایی در کنترل خودرو به دلیل بی احتیاطی و تخطی از سرعت مطمئنه، از سوی راننده اعلام شده است؛ از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگی از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .