کد خبر: ۹۶۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از سقوط یک خودروی پژو پارس به دره 80 متری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ "رمضان الهوردیان" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در جاده فرعی روستای "شیخدرآباد"، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.
 
وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه پژو پارس به درّه 80 متری سقوط کرده و متأسفانه در اثر این حادثه راننده و یکی از سرنشینان جان خود را از دست دادند و سرنشین دیگر نیز به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی انتقال یافت.
 
بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه "میانه – زنجان" عدم توانایی در کنترل خودرو به دلیل بی احتیاطی و تخطی از سرعت مطمئنه، از سوی راننده اعلام شده است؛ از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگی از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار