کد خبر: ۹۶۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
فرمانده انتظامی پایتخت از عملیات 48 ساعته ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت و دستگیری 366 نفر از اراذل،‌ا وباش و مزاحمان نوامیس و محلات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اولین مرحله اجرای طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین محلات در سال جاری توسط ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت رقم خورد.  
 
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با تلاش اطلاعاتی دو ماه گذشته و اقدام عملیاتی 48 ساعته ماموران خود و براساس گزارش و شکایت‌های مردم توانستیم 366 نفر از اراذل،‌اوباش و عاملین تخریب، شرارت،‌نزاع و مزاحمین نوامیس و محلات را دستگیر کنیم.  
 
این خبر در حال تکمیل است...
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار