کد خبر: ۹۶۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان شهر تهران از امروز در پایگاه‌های سنجش پایتخت آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان (کلاس اولی‌ها) از امروز در پایگاه‌های سنجش شهر تهران آغاز شد.
 
مراسم نمادین این طرح در پایگاه سنجش شهدای منطقه 5 آموزش و پرورش تهران با حضور مسئولان آموزش و پرورش استثنایی و آموزش پرورش شهر تهران برگزار شد.
 
طرح سنجش کلاس‌اولی‌ها تا 31 شهریور امسال ادامه دارد و هزینه آن برای هر دانش‌آموز 30 هزار تومان است که به تشخیص مدیر پایگاه‌های سنجش برای 5 درصد از مراجعان که دارای مشکل مالی هستند به صورت رایگان و 5 درصد نیز نیم بها محاسبه می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار