کد خبر: ۹۶۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
پیشرفت عملیات بهسازی رینگ اصلی بوستان پردیسان به مرز 70 درصد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، با بیان آنکه تاکنون حدود 32 هزار مترمربع از سطح رینگ اصلی پارک پردیسان با پخش حدود 4100 تن آسفالت مورد اجرای عملیات تراش و روکش قرار گرفته است، گفت: اتمام عملیات عمرانی در رینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان، نیازمند تخصیص حدود 1500 تن آسفالت دیگر است و پیش بینی می شود این عملیات تا پایان خردادماه سال جاری تکمیل شود.
 
صبوری، تراش و روکش بخشی از خیابان پژوهشکده محیط زیست به عنوان یکی از معابر پر رفت و آمد بوستان پردیسان را از دیگر اقدامات انجام شده طی روزهای اخیر ذکر و اضافه کرد: بیش از 1300 مترمربع از سطح این معبر با استفاده از 180 تن آسفالت مورد بهسازی قرار گرفته است.
 
به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، اقدامات عمرانی مدیریت شهری در بوستان پردیسان، پس از اتمام عملیات بهسازی رینگ اصلی ادامه خواهد یافت و از این رو اجرای فعالیت هایی همچون ترمیم و اجرای روکش آسفالت در پارکینگ ها، ترمیم جداول و مبلمان شهری، ساماندهی نمازخانه، سرویس های بهداشتی و در نهایت تامین روشنایی معابر این بوستان نیز در دستور کار قرار دارد.
 
گفتنی است، رینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان به عنوان یک مسیر تندرستی جهت پیاده روی و دوچرخه سواری جمع کثیری از شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.