کد خبر: ۹۶۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
شهردار منطقه ۶ شهر تهران گفت: به زودی عملیات ساخت و تعریض پیاده راه در خیابان ویلا (نجات اللهی) آغازمی‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هفته گذشته بود که در آستانه ورود به هفته صنایع دستی راسته صنایع دستی در خیابان ویلا با حضور شهردار تهران پیروز حناچی و همچنین علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به بهره برداری رسید.
 
علی دهداری پور شهردار منطقه ۶ شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس با اشاره به بهره برداری از این راسته فرهنگی-اجتماعی گفت: برای خیابان نجات اللهی ایده‌های وسیعی داریم و قرار است گردشگران را مجدد به این خیابان بیاوریم.
 
وی گفت: در طرحی که به تصویب رسیده و به زودی قرار است به اجرا در بیاید خیابان نجات اللهی برای تردد مسافران و گردشگران و شهروندان مناسب سازی می‌شود.
 
شهردار منطقه ۶ شهر تهران گفت: قرار است برای رسیدن به این مقصود بخش عمده‌ای از این خیابان به پیاده راه تبدیل شود.
 
دهداری پور در پاسخ به این سوال که یعنی مانند خیابان سی تیر و میدان بهارستان کل این معبر سنگفرش خواهد شد گفت: قرار نیست مسیر تردد اتوموبیل‌ها از بین برود.
 
وی خاطرنشان کرد: قرار است فضایی که اکنون به پیاده راه اختصاص دارد عریض تر شده و سهم تردد افراد پیاده بیشتر شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار