کد خبر: ۹۶۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
شهردار منطقه ۶ شهر تهران گفت: به زودی عملیات ساخت و تعریض پیاده راه در خیابان ویلا (نجات اللهی) آغازمی‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هفته گذشته بود که در آستانه ورود به هفته صنایع دستی راسته صنایع دستی در خیابان ویلا با حضور شهردار تهران پیروز حناچی و همچنین علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به بهره برداری رسید.
 
علی دهداری پور شهردار منطقه ۶ شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس با اشاره به بهره برداری از این راسته فرهنگی-اجتماعی گفت: برای خیابان نجات اللهی ایده‌های وسیعی داریم و قرار است گردشگران را مجدد به این خیابان بیاوریم.
 
وی گفت: در طرحی که به تصویب رسیده و به زودی قرار است به اجرا در بیاید خیابان نجات اللهی برای تردد مسافران و گردشگران و شهروندان مناسب سازی می‌شود.
 
شهردار منطقه ۶ شهر تهران گفت: قرار است برای رسیدن به این مقصود بخش عمده‌ای از این خیابان به پیاده راه تبدیل شود.
 
دهداری پور در پاسخ به این سوال که یعنی مانند خیابان سی تیر و میدان بهارستان کل این معبر سنگفرش خواهد شد گفت: قرار نیست مسیر تردد اتوموبیل‌ها از بین برود.
 
وی خاطرنشان کرد: قرار است فضایی که اکنون به پیاده راه اختصاص دارد عریض تر شده و سهم تردد افراد پیاده بیشتر شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .