کد خبر: ۹۶۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
رئیس جمعیت هلال احمر کشور:
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: ۵۸۰ پایگاه هلال احمر در کشور وجود دارد که نسبت به استانداردهای پیش بینی شده بسیار کم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر پیوندی در دیدار با استاندار خراسان رضوی در محل استانداری اظهار کرد: در کشور بیش از ۵۸۰ پایگاه هلال احمر وجود دارد که نسبت به استانداردهای پیش بینی شده بسیار کم است و لازم به ذکر است که برخی از این پایگاه‌ها به صورت کانکس ارائه خدمت می‌کنند.

وی افزود: براساس برنامه ریزی ها اقدامات لازم برای خرید ۲۰۰ آمبولانس آغاز شده است و با توجه به اهمیت خراسان رضوی تلاش می کنیم که از این ظرفیت تعداد مناسبی را به این استان اختصاص دهیم.

همچنین استاندار خراسان رضوی نیز در این دیدار اظهار کرد: در خصوص محور پر چالش غرب استان آمادگی داریم با همکاری هلال احمر تعداد پایگاه‌های این محور را توسعه داده تا از چالش‌های آن کاسته شود.

علی رضا رزم حسینی ادامه داد: استان خراسان رضوی با توجه به پتانسیل خود و ظرفیت بهره مندی از وجود پر برکت امام رضا (ع) باید با دیگر استان‌های کشور از حیث تأمین نیازمندی‌ها تفاوت داشته باشد.
لازم به ذکر است در این جلسه بر اساس تفاهم نامه‌ای بین استانداری خراسان رضوی و هلال احمر کشور مقرر شد تعداد ۱۰ پایگاه امداد و نجات در استان احداث و تجهیز شوند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.