کد خبر: ۹۶۷۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر خواستار مبارزه قاطعانه با سوداگران مرگ و آگاه‌سازی جامعه شد و گفت: استان بوشهر در حوزه اعتیاد دارای وضعیت خاکستری و رو به سفید است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالکریم گراوند در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: استان بوشهر عملکرد بسیار خوبی در عرصه مقابله با مواد مخدر داشته است و این اقدامات در سال‌های اخیر شدت بیشتری یافته است.

وی از کشف بیش از ۹۰ تن انواع مواد مخدر طی ۲۰ سال گذشته در سطح استان خبر داد و بیان کرد: دستگاه‌های انتظامی، نظامی و امنیتی استان بوشهر در عرصه مبارزه با مواد مخدر تلاشی گسترده و کم‌نظیر داشته‌اند.

استاندار بوشهر از مواد مخدر به عنوان مادر آسیب‌های اجتماعی نام برد و اضافه کرد: مواد مخدر باعث بروز ناهنجاری‌ها و آسیب‌های مختلف است و علت ۶۵ درصد علت همسرآزاری و ۵۵ درصد از عوامل طلاق در جامعه مواد مخدر بوده است.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر در حوزه اعتیاد دارای وضعیت خاکستری و رو به سفید است خاطرنشان کرد: شیوه‌های هنری و ظرفیت هنرمندان در استان بوشهر برای آگاه‌سازی جامعه در مقابل مواد مخدر باید استفاده شود.

گراوند خواستار مبارزه قاطعانه با سوداگران مرگ و آگاه‌سازی جامعه شد و تصریح کرد: فعالیت‌ها در عرصه آگاه سازی جامعه باید اثربخش شوند و از مشارکت عمومی در این زمینه استفاده شود.

وی خواستار تقویت و تشدید مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر در دریا با استفاده از شیوه‌های جدید شد و گفت: کمیته‌های مشارکتی آگاه‌سازی جامعه از اعتیاد و مواد مخدر در عرصه خانواده، دانشجویی و دانش‌آموزی تشکیل شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر آموزش به شیوه ترکیبی با بهره‌گیری از روانشناس و پزشک در قالب یک بسته آموزشی اظهار داشت: بررسی وضعیت اعتیاد در حوزه کارمندی نیز باید در دستور کار قرار گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.