کد خبر: ۹۶۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
با هدف بهسازی معابر صورت می گیرد:
عملیات بهسازی و آسفالت معابر شهری در مشهد آغاز خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در مراسمی که صبح فردا بیست و نهم خردادماه با حضور مسئولان شهری در میدان معراج برگزار می شود، پروژه عملیات بهسازی و آسفالت معابر شهری در مشهد با هدف افزایش کیفیت عبور و مرور در معابر شهری آغاز خواهد شد.
بر اساس این گزارش، در عملیات بهسازی روکش آسفالت قرار است 3 میلیون و 600 هزار مترمکعب از معابر سطح شهر با اعتبار 2 هزار و 200 میلیارد ریال مورد بهسازی قرار گیرد. این پروژه از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه امسال ادامه خواهد داشت و طی آن 8 اکیپ اجرایی به صورت شبانه عملیات آسفالت پلیمری را در سطح شهر اجرایی می کنند.
اجرای عملیات تحکیم بستر و استفاده از فناوری آسفالت پلیمری از مهمترین ویژگی های اجرای این پروژه است. همچنین، افزایش مقاومت خاک در شرایط محیطی مختلف، کاهش ضخامت لایه های روسازی و کاهش هزینه و زمان اجرای پروژه از دیگر ویژگی های این پروژه محسوب می شود.
گفتنی است، پروژه عملیات بهسازی روکش آسفالت معابر شهری  برای 3 میلیون و 600 هزار متر مکعب از معابر سطح شهر  مشهد صورت خواهد گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .