کد خبر: ۹۶۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی از حادثه آوار یک باب مغازه واقع در میدان شهر ری و گرفتار شدن دو تن در زیر آوار خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار «شهر فردا»،از حادثه ریزش آوار در یک باب مغازه واقع در میدان شهر ری خبر داد و گفت: ساعت 12:06دقیقه ظهر امروز یک مورد حادثه آوار در یک مغازه واقع در میدان شهر ری به سامانه 125 اطلاع داده می شود که بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می شوند.  

ملکی گفت: یک باب مغازه به وسعت 30 متر با سقفهای قدیمی که در کار خرید و فروش لوازم منزل و ظروف بود، به دلیلی که باید تحت بررسی قرار گیرد کامل تخریب شده بود. 

وی افزود: اطلاعات اولیه حاکی از این است که دو تن در زیر آوار محبوس بودند و در لحظه رسیدن آتش نشانان شهروندان مشغول خارج کردن یک تن از زیر آوار بودند که بخشی از بدنش مشخص بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد:بلافاصله  آتش نشانان به کمک مردم رفته و فرد را از زیر آوار خارج کردند و دقایقی پس از مشخص شدن محل قرار گیری نفر دوم عملیات خاک برداری و آوار برداری در آن قسمت آغاز و نفر دوم از زیر آوار بیرون کشیده شد. 

ملکی با اشاره به اینکه هر دو نفر زنده هستند ولی نفر دوم مصدومیت شدیدی داشت تصریح کرد: یک مرد 55 ساله و یک مرد 25 ساله که تحویل عوامل اورژانس شدند که به مراکز درمانی منتقل شوند. 

وی خاطر نشان ساخت : دقایقی قبل حادثه به پایان رسید و آتش نشانان محل را تحویل عوامل شهرداری و ایستگاه های بازرسی دادند. 
  

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .