کد خبر: ۹۶۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل پرونده و مطالعات تکمیلی ثبت جهانی اورامانات حداکثر تا شهریور ماه فرصت داریم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امید قادری در نشست شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برای تکمیل پرونده و مطالعات تکمیلی ثبت جهانی اورامانات حداکثر تا شهریور ماه فرصت داریم.

وی افزود: در این راستا لازم است طی این مدت پرونده را در استان تکمیل و آن را به سازمان میراث فرهنگی کشور ارسال کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: اگر این پرونده تا زمان مقرر تکمیل نکنیم ثبت جهانی اورامانات از لیست کاندیداهای ارسالی به یونسکو خارج می‌شود.

قادری گفت: با توجه به فوریت و اهمیت موضوع لازم است هر چه سریع‌تر ابلاغ اعتبار شود تا زودتر مطالعات تکمیلی را انجام دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.