کد خبر: ۹۶۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل پرونده و مطالعات تکمیلی ثبت جهانی اورامانات حداکثر تا شهریور ماه فرصت داریم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امید قادری در نشست شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برای تکمیل پرونده و مطالعات تکمیلی ثبت جهانی اورامانات حداکثر تا شهریور ماه فرصت داریم.

وی افزود: در این راستا لازم است طی این مدت پرونده را در استان تکمیل و آن را به سازمان میراث فرهنگی کشور ارسال کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: اگر این پرونده تا زمان مقرر تکمیل نکنیم ثبت جهانی اورامانات از لیست کاندیداهای ارسالی به یونسکو خارج می‌شود.

قادری گفت: با توجه به فوریت و اهمیت موضوع لازم است هر چه سریع‌تر ابلاغ اعتبار شود تا زودتر مطالعات تکمیلی را انجام دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.