کد خبر: ۹۶۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
فرمانده پلیس راه کرمانشاه خبر داد
فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه از حضور ۱۰۰ گشت پلیس در جاده‌های کرمانشاه با آغاز سفرهای تابستانه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگاران از آغاز سفرهای تابستانی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس در پایان امتحانات دانش آموزان از ۲۰ خرداد شاهد آغاز دور رفت سفرهای تابستانی هستیم.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: سفرهای تابستانی هر ساله با پایان یافتن امتحانات دانش آموزان آغاز می‌شود و تا آغاز شروع مدارس یعنی مهر ماه ادامه دارد.

سرهنگ حیدری با اشاره به آمادگی پلیس راه برای پوشش محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه افزود: بیش از ۱۰۰ تیم محسوس و نامحسوس پلیس راه محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه را پوشش می‌دهند.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۷۵ تیم محسوس ۱۵ تیم نامحسوس است. همچنین ۱۰ تیم سیار پلیس راه به صورت گشت‌های ترافیکی در محورهای استان حضور دارند.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه همچنین از وجود ۸۰ دوربین سیار به منظور کنترل سرعت رانندگان در محورهای مذکور خبر داد.

سرهنگ حیدری بر رعایت سرعت مطمئنه تاکید کرد و گفت: با رانندگانی که مرتکب تخلفاتی چون سرعت و سبقت غیرمجاز می‌شوند حتماً برخورد خواهد شد و چنانچه راننده‌ای مرتکب هردو تخلف مذکور شود، خودروی وی علاوه بر اعمال قانون و جریمه، به مدت ۳ روز به پارکینگ منتقل می‌شود.

وی در پایان از تمامی رانندگان درخواست کرد تا پیش از سفر از معاینه فنی خودروی خود اطمینان حاصل کرده و در حین سفر نیز ضمن رعایت نکات ایمنی، نسبت به استراحت کافی در طول مسیر اقدام کنند تا خدای ناکرده دچار حادثه نشوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.