کد خبر: ۹۶۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی زنجان اعلام کرد
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان ۲ نفر کشته و ۲۳ نفر مجروح شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اصغر جعفری روحی در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان حدفاصل سه‌راهی ماه‌نشان ۲ نفر کشته و ۲۳ نفر مصدوم شدند، افزود: در این حادثه که ۲ نفر مصدومان قبل از رسیدن اورژانس به محل حادثه فوت کردند.

وی ادامه داد: ۱۱ کد آمبولانس از ایستگاه‌های دره لیک، اسفناج، ایده لو، پردیس، چیر، فاتح، ولیعصر، پاپایی، الهیه، صبا و اتوبوس آمبولانس از سهند به محل واژگونی اتوبوس اعزام شدند.

جعفری روحی متذکر شد: ۲۰ نفر توسط اورژانس و یک نفر توسط هلال‌احمر به مرکز درمانی آیت‌الله موسوی منتقل شدند و ۲ نفر نیز از درمان امتناع کردند. یک نفر از مصدومان تحتCPRمنتقل شد.

سرهنگ عباس مشفری رئیس پلیس‌راه استان زنجان در خصوص علت بروز این حادثه گفت: خستگی و خواب‌آلودگی راننده عامل واژگونی اتوبوس در آزادراه تبریز- زنجان بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.