کد خبر: ۹۶۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
معاون وزیر کشور در افتتاح پل داروپخش اردبیل تاکید کرد؛
معاون عمران، توسعه شهری و روستایی وزارت کشور گفت: رشد و توسعه شهری بدون جلب اعتماد شهروندان و مشارکت عمومی امکان پذیر نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جمالی نژاد در مراسم افتتاح پل روگذار داروپخش در اردبیل افزود: برای دستیابی به رشد و توسعه پایدار شهری در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باید اعتماد و مشارکت عمومی جلب شود.

وی مشارکت عمومی را پیش زمینه توسعه شهری دانست و یادآور شد: بدون جلب مشارکت های مردمی هیچ پروژه ای در حوزه های مختلف شهری به سرانجام نخواهد رسید.

به گفته معاون وزیر کشور اگر مجموعه شورای شهر، شهرداری و دستگاه های اجرایی شبانه روزی تلاش کنند اما به مشارکت و اعتماد مردم توجه نداشته باشند قطعاً پروژه ها با شکست مواجه می شوند.

وی در عین حال به جذب سرمایه گذاران در دستیابی به توسعه شهری تاکید کرد و بیان داشت: ما باید با تکریم و پهن فرش قرمز زیر پای سرمایه گذاران و جذب مشارکت های مردمی توسعه همه جانبه شهری را دنبال کنیم.

جمالی نژاد تصریح کرد: مسئولان شهری با جذب سرمایه گذاران و تکریم آنها می توانند دیواری بی اعتمادی بین مردم و خود را از میان بردارند و پروژه های عمرانی نیز با موفقیت به سرانجام می رسد.

گفتنی است در این مراسم پل داروپخش اردبیل با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.