کد خبر: ۹۶۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
معاون وزیر کشور در افتتاح پل داروپخش اردبیل تاکید کرد؛
معاون عمران، توسعه شهری و روستایی وزارت کشور گفت: رشد و توسعه شهری بدون جلب اعتماد شهروندان و مشارکت عمومی امکان پذیر نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جمالی نژاد در مراسم افتتاح پل روگذار داروپخش در اردبیل افزود: برای دستیابی به رشد و توسعه پایدار شهری در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باید اعتماد و مشارکت عمومی جلب شود.

وی مشارکت عمومی را پیش زمینه توسعه شهری دانست و یادآور شد: بدون جلب مشارکت های مردمی هیچ پروژه ای در حوزه های مختلف شهری به سرانجام نخواهد رسید.

به گفته معاون وزیر کشور اگر مجموعه شورای شهر، شهرداری و دستگاه های اجرایی شبانه روزی تلاش کنند اما به مشارکت و اعتماد مردم توجه نداشته باشند قطعاً پروژه ها با شکست مواجه می شوند.

وی در عین حال به جذب سرمایه گذاران در دستیابی به توسعه شهری تاکید کرد و بیان داشت: ما باید با تکریم و پهن فرش قرمز زیر پای سرمایه گذاران و جذب مشارکت های مردمی توسعه همه جانبه شهری را دنبال کنیم.

جمالی نژاد تصریح کرد: مسئولان شهری با جذب سرمایه گذاران و تکریم آنها می توانند دیواری بی اعتمادی بین مردم و خود را از میان بردارند و پروژه های عمرانی نیز با موفقیت به سرانجام می رسد.

گفتنی است در این مراسم پل داروپخش اردبیل با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.