کد خبر: ۹۶۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال؛
طی مراسمی با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور و مسئولان استانی پل روگذر داروپخش با ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار اردبیل در مراسم افتتاح پل داروپخش اردبیل طی سخنانی افزود: این پروژه در یکی از مناطق محروم اردبیل اجرا شده و بی شک در توسعه این منطقه تاثیرگذار خواهد بود.

حمید لطف‌اللهیان با بیان اینکه مناطق محروم و حاشیه شهر اردبیل نیازمند توسعه اجتماعی و رفاهی است و شهرداری به این مهم توجه ویژه ای دارد، اضافه کرد: پل روگذر داروپخش یکی از پروژه‌های شاخص عمرانی شهرداری در مناطق محروم اردبیل بود که بهره برداری رسید.

وی در این خصوص از اجرای پروژه های متعدد عمرانی و اجتماعی در منطقه چهار اردبیل خبر داد و متذکر شد: در راستای توسعه مناطق محروم اردبیل هم اکنون بیش از ۳۳ پروژه با پیشرفت فیزیکی بالای ۳۰ درصد در منطقه چهار اردبیل اجرا می شود.

شهردار اردبیل با بیان اینکه شهرداری ها در حال حاضر در شرایط مالی و اقتصادی سختی هستند، متذکر شد: با این وجود شهرداری اردبیل با جلب مشارکت عمومی و سرمایه گذاری بخش خصوصی پروژه های عمران شهری را با سرعت اجرا و در زمان بندی تعیین شده به بهره برداری می رساند.

به گفته وی با افتتاح پل زیرگذر داروپخش شاهد ارتقای ایمنی در تردد عابر پیاده و خودرو در یکی از پرترددترین مناطق اردبیل خواهیم بود.

طف‌اللهیان در عین حال با اشاره به اجرای پروژه بزرگ پل قدس در اردبیل تاکید کرد که این طرح نیز با جدیت و با تلاش همه جانبه در حال اجرا بوده و در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.