کد خبر: ۹۶۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال؛
طی مراسمی با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور و مسئولان استانی پل روگذر داروپخش با ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار اردبیل در مراسم افتتاح پل داروپخش اردبیل طی سخنانی افزود: این پروژه در یکی از مناطق محروم اردبیل اجرا شده و بی شک در توسعه این منطقه تاثیرگذار خواهد بود.

حمید لطف‌اللهیان با بیان اینکه مناطق محروم و حاشیه شهر اردبیل نیازمند توسعه اجتماعی و رفاهی است و شهرداری به این مهم توجه ویژه ای دارد، اضافه کرد: پل روگذر داروپخش یکی از پروژه‌های شاخص عمرانی شهرداری در مناطق محروم اردبیل بود که بهره برداری رسید.

وی در این خصوص از اجرای پروژه های متعدد عمرانی و اجتماعی در منطقه چهار اردبیل خبر داد و متذکر شد: در راستای توسعه مناطق محروم اردبیل هم اکنون بیش از ۳۳ پروژه با پیشرفت فیزیکی بالای ۳۰ درصد در منطقه چهار اردبیل اجرا می شود.

شهردار اردبیل با بیان اینکه شهرداری ها در حال حاضر در شرایط مالی و اقتصادی سختی هستند، متذکر شد: با این وجود شهرداری اردبیل با جلب مشارکت عمومی و سرمایه گذاری بخش خصوصی پروژه های عمران شهری را با سرعت اجرا و در زمان بندی تعیین شده به بهره برداری می رساند.

به گفته وی با افتتاح پل زیرگذر داروپخش شاهد ارتقای ایمنی در تردد عابر پیاده و خودرو در یکی از پرترددترین مناطق اردبیل خواهیم بود.

طف‌اللهیان در عین حال با اشاره به اجرای پروژه بزرگ پل قدس در اردبیل تاکید کرد که این طرح نیز با جدیت و با تلاش همه جانبه در حال اجرا بوده و در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.