کد خبر: ۹۶۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات طرح بوستان های بدون دود و جمع آوری فیلتر سیگار از بوستان ها با مشارکت اداره های فضای سبز و پسماند اجرا می شود .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید بهرامی معاون اجتماعی و فرهنگی با اعلام این مطلب افزود: ویژه برنامه های هفته ملی دخانیات با شعار" اجازه ندهید دخانیات نفس شما را بگیرد" از شنبه 25 خرداد با اجرای برنامه های فرهنگی و پیشگیرانه در این منطقه آغاز می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح بوستان بی دود همزمان با این هفته گفت: تئاترهاي تعاملي با موضوع دخانيات به همراه نمايشگاه آثار حوزه دخانيات شامل، عكس، نقاشي، گرافيك، كاريكاتور و فيلم با مشارکت اعضای كانون هاي پاد محلات و جمعيت مبارزه با استعمال دخانيات از شنبه به مدت یک هفته از ساعت 17 تا 20 در بوستان های فرهنگيان، رسالت، گلستان، ولايت، باران و نرگس اجرا می شود.

بهرامی با تأکید بر اهمیت اطلاع رسانی عمومی درخصوص مضرات دخانیات خاطر نشان کرد: به همین منظور طرح گفتگو درشهر با مشاركت انجمن نيكوتيني هاي گمنام ايران و اعضاي كانون پاد با اولويت حضور جوانان،گروه هاي دانش آموزي و خانواده ها در سرای محلات، بوستان ها، مدارس و... انجام می شود.

معاون شهردار منطقه با اشاره به اجرای بیش از 14 عنوان برنامه در هفته ملی دخانیات بیان کرد: علاوه بر این برنامه ها، خدمات پزشكي تست ريه، برپايي ايستگاه هاي سلامت در مترو، ميادين ميوه و تره بار، پايانه ها، نصب و احياء تابلوهاي بوستان هاي بدون دخانيات و بنرهاي اطلاع رساني هفته ملي بدون دخانيات در اماکن عمومی، اشتراك گذاري محتواهاي آموزشي و اطلاع رساني كمپين شهر بدون دخانيات در فضاي مجازي در راستاي آگاهي بخشي در اين زمينه از جمله برنامه های پیش بینی این هفته به شمار می رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)