کد خبر: ۹۶۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد تاکید کرد
مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد بر تلاش در عملیاتی کردن برنامه میان مدت 1397 تا 1400 تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمال حسن بارانی با بیان این مطلب در نشست برش منطقه‌ای برنامه میان مدت شهرداری مشهد در سال های 1397 تا 1400 که در سالن شهدا برگزار شد، اظهار کرد: در تدوین برنامه میان مدت عملیاتی کردن مصادیق مدنظر است. برای این منظور برش‌های منطقه‌ای به پروژه‌های هر منطقه متصل شده تا اجازه تامین اعتبار مورد نیاز را بدهد. پس فرآیند کار عملیاتی‌سازی شده و در این خصوص دغدغه‌مندی وجود داشت.
وی با تاکید بر اینکه در این برنامه چشم‌انداز میان مدت شهر ملاک قرار گرفته، افزود: بر این اساس سطح هر خدمت مشخص شده و میراثی است که از دوره‌های گذشته برنامه‌ریزی به ما رسیده است.
مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در این دوره باید این تکلیف به سطح منطقه‌ای و جزئی‌تر تبدیل شد. در حال حاضر 13 منطقه شهری داریم. گرچه طرح تفصیلی با این موضوع همخوان نیست و تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا این مهم منطبق گردد.
بارانی با اشاره به چارچوب تدوین برنامه عملیاتی میان مدت، اظهار کرد: این چارچوب برنامه سالانه و بودجه چشم‌انداز شهر است که شامل طرح جامع شهری، سیاست‌های ابلاغی شورای شهر طرح های تفصیلی شهری است.
وی در خصوص مراحل تدوین برش منطقه‌ای میان مدت، توضیح داد: شناسایی وضع موجود مناطق، استخراج وضع مطلوب براساس اسناد بالادستی و احصاء منابع و مصارف تا افق 1400 و در نهایت ترسیم برنامه پیش‌روی منطقه در سال‌های 1397-1400 از جمله مراحل تدوین برش منطقه‌ای میان مدت محسوب می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.