کد خبر: ۹۶۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
مدیرکل دفتر آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد خبر داد
مدیرکل دفتر آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد از ثبت 2825 پیشنهاد توسط پرسنل شهرداری در سامانه نظام پیشنهادات در سال 97 خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مهدی کریمی اظهار داشت: امروزه مدیریت مشارکتی یکی از پیشرفته‌ترین و موثرترین روش‌های مدیریت در دنیا است؛ همچنین این نوع مدیریت کارآمدترین و اصلی‌ترین ابزار در این نوع مدیریت نظام پیشنهادهای سازمانی است.
وی همچنین افزود: این سامانه با هدف ثبت پیشنهادات کارمندان شهرداری و بررسی و امتیاز‌دهی به این پیشنهادها، افزایش میزان مشارکت کارمندان، نوآوری و ابتکار، تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی، بهبود بهره وری، افزایش توانمندسازی مدیران و کارکنان، ارج نهادن بیشتر به شخصیت وجودی پرسنل و کارمندان از طریق ایجاد فضای مناسب برای بروز خلاقیت‌ها، آگاهی مدیران ارشد از توانایی‌های بالفعل و بالقوه کارکنان مجموعه سازمانی شهرداری تکمیل و راه‌اندازی شده است.
کریمی همچنین تصریح کرد: یکی دیگر از مهم‌ترین اهداف طراحی نظام پیشنهادها به طور کلی زمینه‌سازی برای تحقق دموکراسی در محیط‌های کاری، ارتقاء بهره‌وری دستگاه، بهبودسازی و تامین رضایت کارکنان است.
وی با بیان اینکه در سال 97 تعداد 2825 پیشنهاد توسط پرسنل شهرداری در سامانه نظام پیشنهادات شهرداری مشهد ثبت شده است، گفت: این پیشنهادات در 40 کمیسیون و کمیته‌های نظام پیشنهادها بررسی شده است که این تعداد 125 پیشنهاد تصویب و امتیازدهی شدند.
گفتنی است پیشنهادهای ثبت شده در این سامانه توسط کمیته بررسی پیشنهادها به حوزه‌های مربوطه جهت بررسی ارجاع شده و در نهایت پس از برگزاری جلسات متعدد و در صورت لزوم تایید آن، پاداش نقدی به فرد اهدا می‌شود. 
اختر گنجیان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.