کد خبر: ۹۶۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
مدیرکل دفتر آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد خبر داد
مدیرکل دفتر آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد از ثبت 2825 پیشنهاد توسط پرسنل شهرداری در سامانه نظام پیشنهادات در سال 97 خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مهدی کریمی اظهار داشت: امروزه مدیریت مشارکتی یکی از پیشرفته‌ترین و موثرترین روش‌های مدیریت در دنیا است؛ همچنین این نوع مدیریت کارآمدترین و اصلی‌ترین ابزار در این نوع مدیریت نظام پیشنهادهای سازمانی است.
وی همچنین افزود: این سامانه با هدف ثبت پیشنهادات کارمندان شهرداری و بررسی و امتیاز‌دهی به این پیشنهادها، افزایش میزان مشارکت کارمندان، نوآوری و ابتکار، تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی، بهبود بهره وری، افزایش توانمندسازی مدیران و کارکنان، ارج نهادن بیشتر به شخصیت وجودی پرسنل و کارمندان از طریق ایجاد فضای مناسب برای بروز خلاقیت‌ها، آگاهی مدیران ارشد از توانایی‌های بالفعل و بالقوه کارکنان مجموعه سازمانی شهرداری تکمیل و راه‌اندازی شده است.
کریمی همچنین تصریح کرد: یکی دیگر از مهم‌ترین اهداف طراحی نظام پیشنهادها به طور کلی زمینه‌سازی برای تحقق دموکراسی در محیط‌های کاری، ارتقاء بهره‌وری دستگاه، بهبودسازی و تامین رضایت کارکنان است.
وی با بیان اینکه در سال 97 تعداد 2825 پیشنهاد توسط پرسنل شهرداری در سامانه نظام پیشنهادات شهرداری مشهد ثبت شده است، گفت: این پیشنهادات در 40 کمیسیون و کمیته‌های نظام پیشنهادها بررسی شده است که این تعداد 125 پیشنهاد تصویب و امتیازدهی شدند.
گفتنی است پیشنهادهای ثبت شده در این سامانه توسط کمیته بررسی پیشنهادها به حوزه‌های مربوطه جهت بررسی ارجاع شده و در نهایت پس از برگزاری جلسات متعدد و در صورت لزوم تایید آن، پاداش نقدی به فرد اهدا می‌شود. 
اختر گنجیان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.