کد خبر: ۹۶۴۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد
شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با توجه به درخواست‎های مکرر شهروندان و پیگیری مدیریت شهری این منطقه، پس از رفع مشکلات، ساماندهی خیابان نماز 25 و اتصال به بولوار شهید ناصری صورت گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شیرازی با اعلام خبر فوق بیان داشت : با اجرای عملیات جمع‎آوری موانع و خاک و نخاله موجود، خیابان نماز 25 در راستای تسهیل دسترسی شهروندان به بولوار شهید ناصری بازگشایی شد.
وی ادامه داد: در راستای ارتقای سطح ایمنی تردد شهروندان و ساکنان بولوار نماز و محله آبادگران، عملیات لکه‎گیری آسفالت معبر، نصب علائم ترافیکی و تابلوهای راهنمایی انجام گرفت و از تاریخ 21 خرداد 1398 پس از شست‎وشوی خیابان در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.