کد خبر: ۹۶۴۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد
شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با توجه به درخواست‎های مکرر شهروندان و پیگیری مدیریت شهری این منطقه، پس از رفع مشکلات، ساماندهی خیابان نماز 25 و اتصال به بولوار شهید ناصری صورت گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شیرازی با اعلام خبر فوق بیان داشت : با اجرای عملیات جمع‎آوری موانع و خاک و نخاله موجود، خیابان نماز 25 در راستای تسهیل دسترسی شهروندان به بولوار شهید ناصری بازگشایی شد.
وی ادامه داد: در راستای ارتقای سطح ایمنی تردد شهروندان و ساکنان بولوار نماز و محله آبادگران، عملیات لکه‎گیری آسفالت معبر، نصب علائم ترافیکی و تابلوهای راهنمایی انجام گرفت و از تاریخ 21 خرداد 1398 پس از شست‎وشوی خیابان در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.