کد خبر: ۹۶۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از شنبه هفته آینده بر شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال این استان افزوده می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ملاشاهی اظهار داشت: بر اساس آخرین الگوهای پیش یابی و مدل های جوی از بعدازظهر امروز تا جمعه از سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان کاسته می‌شود اما مجدد از شنبه پیش رو با تقویت جریانات شمالی بر شدت وزش این بادها افزوده می‌شود.

رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی استان سیستان و بلوچستان افزود: پیش‌بینی می‌شود وزش این بادها به همراه گرد و غبار، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا تا اواخر هفته آینده در شمال و نوار شرقی استان ادامه داشته باشد.

ملاشاهی ادامه داد: امروز به صورت موقت جریانات شمالی تضعیف می‌شود که در پی آن انتظار می‌رود ضمن کاهش سرعت وزش باد، در غالب نقاط استان افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دما رخ دهد.

وی با بیان اینکه هم اکنون سرعت وزش باد در ایستگاه هواشناسی زابل ۷۶ کیلومتر بر ساعت است، افزود: وزش این باد شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به ۶۰۰۰ متر کاهش داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)