کد خبر: ۹۶۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از شنبه هفته آینده بر شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال این استان افزوده می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ملاشاهی اظهار داشت: بر اساس آخرین الگوهای پیش یابی و مدل های جوی از بعدازظهر امروز تا جمعه از سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان کاسته می‌شود اما مجدد از شنبه پیش رو با تقویت جریانات شمالی بر شدت وزش این بادها افزوده می‌شود.

رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی استان سیستان و بلوچستان افزود: پیش‌بینی می‌شود وزش این بادها به همراه گرد و غبار، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا تا اواخر هفته آینده در شمال و نوار شرقی استان ادامه داشته باشد.

ملاشاهی ادامه داد: امروز به صورت موقت جریانات شمالی تضعیف می‌شود که در پی آن انتظار می‌رود ضمن کاهش سرعت وزش باد، در غالب نقاط استان افزایش ۳ تا ۶ درجه ای دما رخ دهد.

وی با بیان اینکه هم اکنون سرعت وزش باد در ایستگاه هواشناسی زابل ۷۶ کیلومتر بر ساعت است، افزود: وزش این باد شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به ۶۰۰۰ متر کاهش داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.