کد خبر: ۹۶۴۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
با گرم شدن هوا؛
دمای هوا در خراسان رضوی با استقرار جو پایدار طی روزهای آینده تا ۴۰ درجه افزایش خواهد یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مطابق اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی، کیفیت هوای مشهد با شاخص ۵۸ در شرایط پاک قرار دارد.

کیفیت هوا در ایستگاه‌های کریمی، خیام شمالی و خیام جنوبی در شرایط سالم و در سایر ایستگاه‌های شهر در شرایط پاک گزارش شده است.

کمترین کیفیت هوا از ایستگاه خیام شمالی با شاخص ۸۵ در شرایط سالم گزارش شده است. مقایسه غلظت آلاینده‌ها حاکی از آن است که بر غلظت برخی آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته افزوده شده است.

هواشناسی خراسان رضوی نیز پیش بینی کرد از امروز روند افزایش دما آغاز شده و تا روز جمعه هوای استان بطور محسوسی گرم‌تر می‌شود به صورتی که در مناطق گرمسیر حداکثر دمای روزانه به حدود ۴۰ درجه سلسیوس خواهد رسید. همچنین از بعدازظهر روز جمعه و ساعاتی از روز شنبه افزایش ابرناکی، افزایش سرعت وزش باد در سطح استان و نیز بارش‌های رگباری پراکنده در نواحی شمالی و شمال غرب استان دور از انتظار نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)