کد خبر: ۹۶۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم ارائه فاکتور خرید در صدر تخلفات تعزیراتی اصناف استان در ماه مبارک رمضان امسال بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسین اشرفی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به ایام خاص ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی مصرف کنندگان و همچنین با توجه به شرایط بد اقتصادی در کشور طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان را در سراسر کشور به اجرا درآورده است.

وی با اشاره به رصد ویژه اصناف استان در این طرح، بیان کرد: در این بر عملکرد اصناف به ویژه اصناف فعال در حوزه اقلام لبنی، قند و شکر، خرما، زولبیا و بامیه، مواد پروتئینی، برنج، روغن و سبزیجات بازرسی و نظارت مستمر انجام گرفت.

انجام ۱۵۵ بازرسی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از انجام ۱۵۵ بازرسی مشترک با ۴۰ اکیپ در این ماه خبر داد و گفت: در بازه زمانی اجرای طرح تعداد ۹۷ فقره گزارش تخلف توسط بازرسین صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف تنظیم و در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد.

اشرفی اضافه کرد: متخلفین به پرداخت ۴۳۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند که به ترتیب عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم ارائه فاکتور خرید بیشترین تخلفات این مدت بوده است.

به گفته وی طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از ۹ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.