کد خبر: ۹۶۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم ارائه فاکتور خرید در صدر تخلفات تعزیراتی اصناف استان در ماه مبارک رمضان امسال بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسین اشرفی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به ایام خاص ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی مصرف کنندگان و همچنین با توجه به شرایط بد اقتصادی در کشور طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان را در سراسر کشور به اجرا درآورده است.

وی با اشاره به رصد ویژه اصناف استان در این طرح، بیان کرد: در این بر عملکرد اصناف به ویژه اصناف فعال در حوزه اقلام لبنی، قند و شکر، خرما، زولبیا و بامیه، مواد پروتئینی، برنج، روغن و سبزیجات بازرسی و نظارت مستمر انجام گرفت.

انجام ۱۵۵ بازرسی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از انجام ۱۵۵ بازرسی مشترک با ۴۰ اکیپ در این ماه خبر داد و گفت: در بازه زمانی اجرای طرح تعداد ۹۷ فقره گزارش تخلف توسط بازرسین صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف تنظیم و در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد.

اشرفی اضافه کرد: متخلفین به پرداخت ۴۳۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند که به ترتیب عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم ارائه فاکتور خرید بیشترین تخلفات این مدت بوده است.

به گفته وی طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از ۹ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)