کد خبر: ۹۶۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری:
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از انهدام باند قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد و گفت: با هوشیاری ماموران در محور یاسوج - لردگان ۱۳۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس غلامزاده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر قصد قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به مرکز کشور از محور یاسوج به لردگان بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

وی افزود: پس ازشناسایی و اشراف اطلاعاتی، چهار دستگاه خودرو این قاچاقچیان در یک عملیات ضربتی در محوریاسوج - لردگان متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها ۱۳۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل: ۱۳۶ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و ۸۰۰ گرم شیشه کشف و هشت نفر در این رابطه دستگیر شدند.

غلامزاده در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی گفت: برخورد قانونی با سوداگران مرگ توسط پلیس چهارمحال و بختیاری در سال جاری با قاطعیت دنبال می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.