کد خبر: ۹۶۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری:
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از انهدام باند قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد و گفت: با هوشیاری ماموران در محور یاسوج - لردگان ۱۳۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس غلامزاده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر قصد قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به مرکز کشور از محور یاسوج به لردگان بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

وی افزود: پس ازشناسایی و اشراف اطلاعاتی، چهار دستگاه خودرو این قاچاقچیان در یک عملیات ضربتی در محوریاسوج - لردگان متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها ۱۳۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل: ۱۳۶ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و ۸۰۰ گرم شیشه کشف و هشت نفر در این رابطه دستگیر شدند.

غلامزاده در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی گفت: برخورد قانونی با سوداگران مرگ توسط پلیس چهارمحال و بختیاری در سال جاری با قاطعیت دنبال می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)