کد خبر: ۹۶۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
شهردار مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری؛
شهردار مشهد با اشاره به اینکه بر سرعت اجرای پروژه‌ها تاکید داریم، گفت: پروژه‌های شهری باید سه شیفته اجرا شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، رییس پلیس راهور و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: سرعت در اجرای پروژه‌ها برای ما بسیار مهم است و بر آن تاکید داریم لذا از پیمانکار می‌خواهیم که این پروژه نیز به صورت سه شیفت واقعی اجرا شود.
وی با بیان اینکه تمامی پروژه‌ها باید سه شیفته باشند و غیر از آن پذیرفته نیست، اظهار کرد: نکته دیگری که باید در اجرای پروژه شهید ناصری به آن توجه شود تردد خودروها در مدت زمان اجرای پروژه است لذا به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا با کمک پلیس راهور ترافیک محل کنترل و مشکلات ترافیکی شیرینی اجرای چپگرد غیرهمسطح ناصری را برای شهروندان تلخ نکند.
کلائی ادامه داد: بر حفظ سیما و منظر شهری و زیبایی پروژه‌ها تاکید داریم بر این اساس پیمانکار و معاونت فنی و عمران با بکارگیری تمهیداتی و موارد مورد نیاز، زیبایی آن را نیز مدنظر داشته باشند.
گفتنی است عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با هدف کاهش ترافیک بزرگراه شهید کلانتری احداث می‌شود با روشن شدن تابلو روزشمار 240 روزه توسط شهردار مشهد آغاز شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.