کد خبر: ۹۶۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
شهردار مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری؛
شهردار مشهد با اشاره به اینکه بر سرعت اجرای پروژه‌ها تاکید داریم، گفت: پروژه‌های شهری باید سه شیفته اجرا شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در مراسم آغاز عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، رییس پلیس راهور و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: سرعت در اجرای پروژه‌ها برای ما بسیار مهم است و بر آن تاکید داریم لذا از پیمانکار می‌خواهیم که این پروژه نیز به صورت سه شیفت واقعی اجرا شود.
وی با بیان اینکه تمامی پروژه‌ها باید سه شیفته باشند و غیر از آن پذیرفته نیست، اظهار کرد: نکته دیگری که باید در اجرای پروژه شهید ناصری به آن توجه شود تردد خودروها در مدت زمان اجرای پروژه است لذا به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا با کمک پلیس راهور ترافیک محل کنترل و مشکلات ترافیکی شیرینی اجرای چپگرد غیرهمسطح ناصری را برای شهروندان تلخ نکند.
کلائی ادامه داد: بر حفظ سیما و منظر شهری و زیبایی پروژه‌ها تاکید داریم بر این اساس پیمانکار و معاونت فنی و عمران با بکارگیری تمهیداتی و موارد مورد نیاز، زیبایی آن را نیز مدنظر داشته باشند.
گفتنی است عملیات اجرایی چپگرد غیرهمسطح شهید ناصری که با هدف کاهش ترافیک بزرگراه شهید کلانتری احداث می‌شود با روشن شدن تابلو روزشمار 240 روزه توسط شهردار مشهد آغاز شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.